ימי הולדת למבוגרים | עוגות למסיבות | עוגה לאירוע פרטי

אתר בא לי Party (מסיבה) ריכז עבורכם כאן מגוון רחב של שפים לאירוע פרטי, וספקי עוגות יום הולדת, עוגות למסיבות ועוגות מעוצבות לימי נישואים וכל אירוע פרטי אחר. עוגות מעוצבות וקייטרינג במסיבת יום הולדת יעשו את המסיבה שלכם למסיבה מתוקה וכייפית ביותר. בנוסף, שף באירוע פרטי וימי הולדת יעשה לכם הפעלות בישול ואפייה מיוחדות ומהנות במיוחד.

סוגי אירועים:עוגות למסיבות ואירועים

 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
עמודים:  [ 1 ] תוצאות [1-13] מתוך 13


מסיבת הפתעה

מי לא אוהב מסיבות הפתעה? הרגע שבו נכנסים לחדר חשוך או לכל מקום אחר ופתאום כל החברים הטובים למיניהם קופצים וצועקים "הפתעה", נכון שבאותה דקה חתן המסיבה נכנס לשוק ולא יודע מה להגיד אבל זה הופך את כל האירוע למרגש הרבה יותר. עכשיו המקום לשאול איך עושים את זה? מה צריך לעשות בכדי להרים הפקה שכזו בה יש כמובן את האמרגן הראשי, חברי הסוד המשתתפים במסיבה, אותם אלה שאסור להם "לפלוט" בטעות שום דבר שעלול לסכן את האירוע, המיקום, האוכל והכי חשוב שעד לרגע עצמו לבעל יום ההולדת לא יהיה מושג ולו הכי קטן שעורכים לו מסיבת הפתעה.... למאמר המלא

עוגות מעוצבות למסיבות

עוד לא המציאו את האדם שלא אוהב עוגות ומתוקים. יש כאלה שלא יכולים להתחיל את הבוקר בלי קפה ופרוסת עוגה, יש כאלה החייבים להוריד את הארוחה עם משהו מתוק ויש אפילו שלא יכולים לחיות בלי משהו מתוק לאורך כול היום. בחלוף השנים מבחר העוגות והקינוחים רק הלך וגדל. אם בעבר הייתה העוגה הכושית מסמר כול אירוע וחגיגה ואלו שרצו לשדרגה הוסיפו גם קרם וסוכריות, היום הדברים נראים אחרת לגמרי. מגוון הטעמים, הקישוטים, הצורות והצבעים הוא בלתי נגמר. לא עוד רק עוגת שוקולד או גבינה עם קישוטים אלא עוגות פירות, פאיים למיניהם, שיש, קציפות, שכבות והעיטורים הטעימים להפליא כדוגמת מרציפן, סוכריות, דובדבנים, קצפות בטעמים, כתיבת הקדשה מהחומרים המתאימים - בקיצור השמיים הם הגבול. ... למאמר המלא


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות