סדנת סטיילינג | סדנאות סטיילינג

סוגי אירועים:סדנת סטיילינג לאירועים

 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר


סדנאות סטיילינג

סדנת סטיילינג

כל הנשים היו רוצות להיראות יותר טוב אף אישה לא רוצה שוק כולן רוצות שיק. בסדנת סטיילינג תלמדו איך להתלבש נכון איזה פרטי לבוש מתאימים וכמובן איזה אקססוריס צריך לקחת שיוצאים מהבית.

הסדנה מתאימה לכל גיל ולכל אירוע שיש בו בנות, גם הבנים יכולים להשתתף ואולי כך, גם הם ייראו טוב כשהם יוצאים מהבית.

סדנת סטיילינג לערב חברה

כל בוקר אנחנו יוצאות לעבודה מנסות להתאים בגדים לתיק ולנעליים ולא תמיד אנחנו מצליחות. מפגש אחד עם סטייליסטית יכול לעזור לכל הבנות במשרד לשפר את הסטייל ולהפוך את המשרד להכי שיק בארץ. סדנת הסטיילינג יכולה להתקיים גם במקום העבודה וגם במסעדה או בכל מקום אחר שתבחרו.

סדנת סטיילינג למסיבת רווקות

סדנת סטיילינג הנה סדנה מאוד כייפית ומהנה למסיבת רווקות וערבי נשים. הסדנא תתרום לא רק לגיבוש אלא גם תעזור לכל הבחורות להגיע עם הרבה סטייל לחתונה. מומלץ להכין תמונות או להביא פרטי לבוש לסדנה וכך תלמדו איזה נעליים הכי מתאימות לחצאית הורודה.


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות