קוסמים למבוגרים | קוסם ליום הולדת | אמן על חושי

כאן בפורטל בא לי פארטי תוכלו למצוא מבחר קוסמים למסיבות ואירועים פרטיים - יום הולדת 30, 40, 50 , יום נישואין, ערבי חברה ועוד.
סוגי אירועים:קוסמים למסיבות למבוגרים

 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
עמודים:  [ 1 ] תוצאות [1-3] מתוך 3


קוסם ליום הולדת למבוגרים ואירועים פרטיים

קוסם למבוגרים

מופע קסמים זה משהו שתמיד אוהבים. גם כילדים וגם כאנשים בוגרים. כיום, אין לנו הרבה הזדמנויות ליהנות ממופע קסמים טוב. לכן, יום הולדת או כל מסיבה אחרת שאתם חוגגים זה הזמן הכי טוב להזמין קוסם.

קוסם ביום הולדת יתן לכם מופע קוסמים הכולל הפעלה כייפית ומהנה. ממש מופע בידורי לכל דבר. הקוסם מביא איתו אביזרי קסמים מיוחדים למופע.

סוגי הופעת קוסמים

- מופע טלפטיה

- קריאת מחשבות

- הזזת חפצים וכיפוף כפיות

- העלמת דברים

- קסמים של זריזות ידיים

- קסמים של אשליה ויכולות-על

שיתוף של הקהל בקסמים מתאים מאוד במסיבות ואירועים ותמיד יוצר אקשן. הקוסם יכול להעלים לדוגמא, את השעון היקר של אחד החוגגים, מה שיחסיר פעימה בקרב החברים, ואז באופן "מפתיע" השעון יימצא. אטרקציות נוספות הן ניחוש מספרי טלפון ופרטים לא ידועים אודות האנשים בקהל.

ושתהיה מסיבה קסומה..


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות