סדנאות צחוק | סדנת צחוק

סוגי אירועים:סדנאות צחוק לאירועים

 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
עמודים:  [ 1 ] תוצאות [1-1] מתוך 1


סדנאות צחוק

סדנת צחוק

הפעלה של סדנת צחוק בכל אירוע פרטי הנה מתכון בטוח להצלחה והנאה. סדנת הצחוק משחררת מאוד ומגבשת את הכל המשתתפים באירוע, אם זו מסיבת רווקות, ערב חברה, יום גיבוש, יום הולדת למבוגרים או כל אירוע פרטי אחר.

צחוק בריא לבריאות - מחקרים מראים שאנשים שמחים סובלים פחות מבעיות בריאותיות ובנוסף אנשים עם שמחת חיים רגועים ונינוחים במהלך חייהם.

סדנת צחוק במקום העבודה

לא חייבים לשכור מקום מפואר או לצאת לשטח אפשר להזמין את מנחת האירוע לערב מצחיק ומשחרר במשרד שלכם. מנחת הסדנה תתחיל בצחוק מאולץ ולאחר כמה דקות אתם תצטרפו אליה עם צחוק אמיתי. המטרה של סדנת הצחוק הוא לגרום לאנשים לצאת מהשגרה לשבור מחסומים ולהשתחרר. לצחוק יש השפעה כמעט משכרת שגורמת גם לאנשים השקטים והמופנמים להתנהג ממש כמו ילדים קטנים.

סדנת צחוק בחוץ

כולם יושבים סביב המדורה אוכלים משהו שותים כוס בירה טובה ופתאום מרחוק נשמע צחוק מתגלגל. וברגע אחד מקבוצה שקטה שבקושי דיברה משהו משתנה אנשים מתחילים לצחוק ותוסיפו לזה כמה בירות וקיבלתם ערב חברה מצחיק ומשחרר שהעובדים ידברו עליו הרבה מאוד זמן.

סדנת צחוק במסיבת רווקות / ערב נשים

זוהי הפעלה מאוד פופולארית למסיבת רווקות. לא תמיד כל החברות במסיבה מכירות אחת את השניה ולכן סדנת צחוק עוזרת לחבר בין הבנות במסיבה ולשבור את הקרח.

סדנאות צחוק מתאימות גם לכל אירוע יום הולדת למבוגרים, ימי הולדת 30, 40, 50 וכן הלאה.


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות