אטרקציות אקסטרים לאירועים

מבחר הצעות לאטרקציות אקסטרימיות לאירועים כגון ימי גיבוש חברות ומפגשים חברתיים.
סוגי אירועים:אטרקציות אקסטרים לאירועים

 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר


פעילויות אקסטרים כאטרקציה לאירועים

אטרקציות אקסטרים

לא לכולם מתאימה פעילות אקסטרים, אבל אלה שאוהבים אותה מספרים שעוצמת הריגוש באקסטרים שונה מכל פעילות אחרת. המוח שלנו יודע לשחרר כמויות גדולות של אנדרנלין כאשר אנחנו מצויים בסכנה למרות שאנחנו קשורים בחבלים המוח מאותת לנו שאנחנו על הקצה.
את ההרגשה הזאת אי אפשר לחוות במהלך חיים שגרתיים ורק פעילות אקסטרים יכולה להביא אותנו למצב הזה.

קיימת תפיסה מוטעת שכל פעילויות האקסטרים מסוכנות ולא כך האמת, בשנים האחרונות השתכללו הפעולות וחלקן בטוחות כמו הליכה בשטח או כל טיול אחר.

לאקסטרים אין הגבל גיל ולא מזמן אישה בת 85 השתתפה בצניחה חופשית, העיקרון היחיד שמשפיע הוא כמה אומץ יש לכם וכמה בא לכם לנסות משהו חדש בחיים.

אטרקציות אקסטרים רבות כגון סנפלינג, קפיצת באנג'י או צלילה מתאימים למגוון אירועים פרטיים כגון ימי גיבוש חברה, מסיבות רווקים, ימי הולדת למבוגרים ועוד.


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות