סדנאות אלכוהול | סדנאות יין

מבחר סדנאות אלכוהול ויין למסיבות, אירועים פרטיים, ימי גיבוש וערבי חברה. תוכלו ללמוד אודות סוגי קוקטיילים, להבין יותר ביינות, להבדיל בין סוגי וויסקי השונים וכמובן לטעום הרבה משקאות טעימים ומשכרים באווירה טובה וכייף.
סוגי אירועים:סדנאות אלכוהול ויין למסיבות

 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר


סדנאות אלכוהול לאירועים

סדנת אלכוהול

סדנת אלכוהול ויין יכולה לגרום לכל אירוע להיות הרבה יותר שמח ומשחרר. במהלך ההרצאה תלמדו על מגוון רחב של משקאות – מהיכן הם הגיעו ? איך מכינים אותם ? והכי חשוב מה הטעם שלהם.
מומלץ להגיע אל הסדנה לאחר ארוחה טובה וגם לדאוג שיהיה נהג תורן.

בסדנת אלכוהול תלמדו אודות סוגי וויסקי, איך להכין קוקטייל מנצח, תהליך הכנת בירה ותהנו מטעימות של מגוון סוגי משקאות טעימים ומשכרים.

סדנת אלכוהול למסיבת רווקים / רווקות

סדנת אלכוהול היא דרך נהדרת להתחיל מסיבת רווקים או מסיבת רווקות. לאחר ההרצאה והטעימות המשתתפים יפתחו וישתחררו והמשך המסיבה יהיה אחר לגמרי.

סדנת אלכוהול לימי הולדת

אם חיפשתם הפעלה מעניינת ליום ההולדת שלכם סדנת אלכוהול יכולה להיות מושלמת עבורכם. בסדנה גם תרחיבו אופקים וגם תיהנו ממגוון משקאות אותם תכינו לבד.

סדנת יין

בשנים האחרונות ישראל הפכה למעצמת יין בין לאומית יקבי בוטיק נפתחים בכל מקום בארץ והקהל הישראלי מגלה עולם חדש של יין. סדנת היין מתאימה לכל אותם אנשים שרוצים להבין קצת יותר על תהליך ההכנה בחירת הבקבוק הנכון עבורכם ועוד.


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות