צלמי בר מצווה | צילום בת מצווה

פורטל בא לי פארטי - צלמי אירועים למסיבות בר מצווה / בת מצווה.
סוגי אירועים:צילום בר/בת מצווה

 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר
 בא לי פארטי (party)
לפרסום באתר צור קשר


צילום בר/בת מצווה

אטרקציות לבר מצווה / בת מצווה

האירוע הראשון שאותו חוגגים הנער/נערה הוא בר בת המצווה וזאת גם הפעם הראשונה שהאירוע הוא שלהם. ההורים הם כמובן אלה שמשלמים, אבל בכל שלבי התכנון הם אלה שצריכים להחליט מה יהיה באירוע ואיזה הפעלות להזמין. בכל זאת המסיבה היא שלהם.

את ההכנות למסיבה עדיף להתחיל חודשיים לפני האירוע. כך תוכלו לראות כל מיני אולמות, לבדוק אילו הפעלות אתם הכי רוצים, דרשה לבר מצווה ועוד.

אחד הדברים הכי חשובים שצריך לדאוג מראש זה נושא צילום האירוע. הרי בטוח תרצו שאירוע כזה גדול יהיה מתועד ותמיד תוכלו לחזור ולצפות בתמונות ממנו. לאחר שהשקענו סכומים אדירים על קייטרינג, בגדים יפים, אולם או גן אירועים והפעלה מדהימה כדאי לחשוב על צלם בר מצווה שינציח את האירוע שעמלתם עליו כל כך קשה.

רגע לפני שאתם סוגרים צלם אירועים הנה כמה עצות שיעזרו לכם:

- צילום אירועים מורכב מסטילס וגם ווידאו לא לוותר על אף אחד מהם אם אתם רוצים גם סרט וגם אלבום תמונות.

- צוות של שני צלמים יעזור לכם לא לפספס שום תמונה או קטע מצחיק שהיה באירוע.

- לפני שאתם מזמינים צלם בר מצווה חשוב לבדוק מה השירותים שהוא נותן – עריכה תיקון תמונות ושירותים נוספים. אפשר לבקש לראות תיק עבודות של הצלם ולראות סרטים ותמונות כך תעריכו את רמת העבודה של הצלם. כיום גם ניתנת לכם האפשרות לבחור בין אלבום תמונות דיגיטאליות לבין אלבום תמונות פילם.

- חושב להכין את הצלם ולספר לו היכן אנחנו עורכים את האירוע שלנו. הצלם צריך להיות ערוך למקומות בהם התאורה לא טובה או אין חשמל.

צילום האירוע

באירועים קטנים שנערכים בבית או בחצר אפשר לוותר על צלם מקצועי ולבקש מאחד מהאורחים לצלם. באירועים גדולים אפשר לבקש גם מכמה אורחים שייקחו את תפקיד הצלמים, אבל לרוב הצלמים החובבים אינם נהנים באירוע וגם התמונות יוצאות לא מקצועיות.

אתם יכולים לשתף את האורחים בתמונות שלכם – אפשר להזמין צלם מגנטים שיצלם את האורחים ובסוף האירוע כל אחד יקבל מגנט עם תמונה שלו וכיתוב שיזכיר לו את האירוע שלכם. אפשר גם לפתוח עמוד באינסטגרם ולבקש מכל האורחים לתייג את התמונות שלהם וכך לקבל עוד אלבום.


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות