הדודה נזימה

בא לי פארטי - הפעלות ואטרקציות למסיבות, אירועים, ערבי חברה ועוד - www.BaliParty.co.il
סוגי אירועים:

הדודה נזימה
דודה להשכרה לבר / בת מצווה

אזורי פעילות: כל הארץ

לקבלת הצעה:שלח פנייה


הדודה נזימה היא דמות מעולם אחר. הדודה נמצאת תמיד במרכז העניינים, אין רגע שמשהו לא קורה סביב הדודה. בלאגן אושר והמון שמייח מביאה בבר בת מצווה שלכם. דודה נזימה תעשה לכם אירוע שלא תשכחו, היא תהפוך כל אירוע למסיבה מטורפת ומצחיקה. במהלך האירוע הדודה נזימה תתנהג כמו הדודה הרגילה שלכם אבל תעשה ותאמר דברים שהדודה שלכם לא הייתה מעזה לעשות. דודה נזימה תקבל אתכם את האורחים בהרבה צחוק והומור הדודה תדפוק המון פוזות רק בשביל שלכם תישאר מזכרת. הדודה תקבל איתכם גם את המתנות ובמקרה הצורך הדודה תרדוף אחרי האורחים ותחזיר להם מוזמן אם הרגישה שהגזימו במתנה. במהלך האירוע הדודה תעבור בין השולחנות תרקוד ריקודי בטן תצחיק את הקהל בדרך הכי מקורית שיש דברים שרק לדודה נזימה מותר לעשות. בר / בת מצווה שבו הייתה הדודה נזימה זה אירוע שלא שוכחיםשתף:
שיתוף הדודה נזימה בפייסבוק
הדפסת הדודה נזימה
המלץ לחבר:
שלח לחבר
הדודה נזימה

הדודה נזימה
בידור למסיבות ואירועים!!!

המופע הכי החזק שיש – נקודה!!!
"הדודה נזימה" - מופע פרימיום המוביל כבר שנים בתחום ימי ההולדת. מופע בידור שכמותו לא ראיתם ובוודאי לא תראו, חוויה איכותית ומטריפה שנבנתה במיוחד ... הדודה נזימהמסיבהצחי
מסיבה052-2699665

מסיבההמלצות / סיפורים:  הוסף  


רעיונות למתנות מיוחדות

בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות