הדודה נזימה

בא לי פארטי - הפעלות ואטרקציות למסיבות, אירועים, ערבי חברה ועוד - www.BaliParty.co.il
סוגי אירועים:

הדודה נזימה
בידור ענק במסיבת רווקות!!!

אזורי פעילות: כל הארץ

לקבלת הצעה:שלח פנייה

הדודה נזימה – בידור פרימיום ברמה אחרת מעל כולם- וזו עובדה !!!"הדודה נזימה" הפכה למותג פרימיום בעולם מסיבות הרווקות וימיי ההולדת.

במופע בידור קורע ומצחיק עד דמעות, מובטחת לכן חוויה שלא הכרתן ושלא קיימת אצל אף אחת מהמתחרות שלה

הדודה מפתיעה עם הגעתה את בעלת השמחה ומלוויה בשיר מקורי שמחובר על בעלת השמחה, על בסיס פרטים עסיסיים שהועברו אליה מבעוד מועד.

כמו כן, על המשתתפות ומארגני האירוע לשלוח לדודה פרטים על כלל המשתתפות, והדודה תדאג להכין תוכנית בידור כך שרק אתן תבנה את ההומור החבוי.

התוכנית הינה תוכנית בידור מובנית וקורעת משולבת במוסיקה אותנטית שנבחרה בקפידה בהתאם לכל רגע ורגע במסיבה מופע סטנד אפ הפעלה,ומשחקי סקס מצחיקים,סקסים,ונועזים המשאיר אתכן בפה פעור מהחוויה שתעברו אך הנאה מושלמת מובטחת !!!

הדודה כמובן אינה מגיעה בידיים ריקות – מתנה לכלה ומתנות שוות במיוחד מובטחות ליתר החוגגות בתחרויות.וכמו שאומרים אצלנו בשכונה
לעולם לא תדע אם הדודה היא אמיתית או מתחזה .אתן מוזמנות להכנס לאתר הבית של הדודה.

שתף:
שיתוף הדודה נזימה בפייסבוק
הדפסת הדודה נזימה
המלץ לחבר:
שלח לחבר
הדודה נזימה

הדודה נזימה
בידור למסיבות ואירועים!!!

המופע הכי החזק שיש – נקודה!!!
"הדודה נזימה" - מופע פרימיום המוביל כבר שנים בתחום ימי ההולדת. מופע בידור שכמותו לא ראיתם ובוודאי לא תראו, חוויה איכותית ומטריפה שנבנתה במיוחד ... הדודה נזימהמסיבהצחי
מסיבה052-2699665

מסיבההמלצות / סיפורים:  הוסף  


רעיונות למתנות מיוחדות

בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות