ברכות ליום הולדת 70

בא לי פארטי - הפעלות ואטרקציות למסיבות, אירועים, ערבי חברה ועוד - www.BaliParty.co.il
סוגי אירועים:

ברכות ליום הולדת 70

שתף:
שיתוף ברכות ליום הולדת 70 בפייסבוק
הדפסת ברכות ליום הולדת 70
המלץ לחבר:
שלח לחבר

ברכה מהאישה


יקירי האהוב, רגע לפני שאתה נכנס לעשור השמיני של חייך (מי היה מאמין) אני רוצה לאחל לך שעשור זה יהיה רצוף בעשייה, רצוף בשמחה וגם רצוף בהרבה מאד חיוכים.
ששנת יום ההולדת השבעים שלך תהיה שנה נפלאה, שנה של חוויות חדשות ונעימות, שנה של הרבה צחוק, של הרבה טיולים ביעדים שונים. שתנצל כל רגע, שתהנה מכל שנייה, ושתדע שאני תמיד שם בשבילך. שתגשים את החלומות שלך כי אף פעם לא מאוחר ושתהיה שמח תמיד ובעיקר מאושר.
מזל טוב, איש בן 70, כי זה כבר לא צחוק, למרות שאתה תמשיך להצחיק אותנו מהבדיחות שלך כל יום.

ברכה מהבעל

לאשתי היקרה, מה אוכל לאחל לאישה מקסימה כמוך? לאישה שיודעת לנצל את החיים היטב ולמצות אותם עד תום? אם כן, לכבוד יום ההולדת השבעים שלך אאחל שתמשיכי בדיוק באותה הדרך.
שתמשיכי ליצור, שתמשיכי לצחוק, שתמשיכי לחיות בגדול וגם לקחת מדי פעם פסק זמן וליהנות מהרגע. שהעשור השמיני לחייך יהיה עשור עם חוויות חדשות ומפתיעות, עשור של נחת מהילדים, מהנכדים וגם מהנינים וגם עשור של זוגיות נפלאה, בדיוק כמו שהיתה לנו עד עכשיו.
הרבה הרבה מזל טוב ליום הולדת שבעים וגם הרבה הרבה חיבוקים גדולים. אוהב אותך לעד, אישה יקרה. ממני, בעלך.

ברכה מהחברות הטובות

חברתנו, לכבוד יום ההולדת השבעים שלך, רצינו לאחל לך, כל החברות הטובות והקרובות שלך, יום הולדת שמח ומאושר. שתמשיכי לבלות אתנו ביחד, לקשקש מדי פעם בטלפון ולהזמין אותנו לארוחות הטובות, כמו שרק את יודעת להכין.
שתהיי בריאה, שתהיי שמחה והעיקר הוא שתהיי מאושרת. שתגשימי את חלומותייך (אלה שעדיין לא הגשמת) ושתדעי שאנחנו אתך כאן, מלוות אותך תמיד ועומדות לרשותך בכל עת שתרצי.
חברה טובה שלנו, תמשיכי להיות מקסימה ולהאיר את החדר. שיהיה לך כייף עם הנכדים, וביום מן הימים גם עם הנינים החדשים ושתהיה לך הרבה הרבה נחת מכל הילדים.
אנחנו אוהבות אותך מאד ומאחלות לך הרבה מזל טוב. חברותייך.

ברכה מהנכדים

לסבתא היקרה, לכבוד יום ההולדת השבעים שלך, ובהזדמנות חגיגית ומיוחדת זו, אנחנו רוצים להודות לך שאת אתנו, מלווה אותנו ועומדת לרשותנו. שהיום החשוב הזה יהיה בשבילך יום של הנאה גדולה והרבה כייף וששנת יום ההולדת השבעים שלך תהיה רצופה בחוויות נהדרות ושמחות גדולות.
שתהיי בריאה, שתהיי שמחה תמיד ושתדעי שאנחנו אוהבים אותך תמיד. שתבלי עם החברות הטובות שלך, ותצאי לטיולים במקומות רחוקים בעולם ושתהיי מאושרת עם סבא עוד הרבה הרבה שנים.
סבתא שלנו אהובה, מקווים שתמשיכי למצות טוב טוב את החיים וליהנות מכל רגע בהם ומקווים שתגשימי את חלומותייך. אוהבים אותך מאד ומחבקים אותך חיבוק גדול לכבוד יום הולדת, כל הנכדים.

ברכה מהחברים הקרובים

לחבר שלנו שחוגג ממש היום יום הולדת שבעים עגול, רצינו לאחל לך, כל החברים הקרובים, הרבה מזל טוב ועוד המון המון שנים של אושר ובריאות.
אנחנו מלווים אותך ביחד כבר לא מעט זמן ומקווים שנמשיך בכך לעוד הרבה שנים.
אל תשתנה, טרוף את החיים במלוא העוצמה כי אף פעם לא מאוחר וזה הרגע (גם אם קצת קשה והכל יותר לאט). עצור להריח את הוורדים מדי פעם וגם להכין לנו מטעמים טובים, כמו שרק אתה יודע להכין.
שאתה ובת זוגך תמשיכו ליהנות זה מחברתו של זו ושתמשיך להתקשר מדי פעם ולפגוש אותנו אך ורק בשמחות. שהעשור הבא של חייך יהיה מלא באושר גדול, נחת מהילדים, הנכדים וגם מהנינים ושיהיה לך רק טוב. אוהבים, החברים.מסיבההמלצות / סיפורים:  הוסף  


רעיונות למתנות מיוחדות

בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות