ברכות ליום הולדת 60

בא לי פארטי - הפעלות ואטרקציות למסיבות, אירועים, ערבי חברה ועוד - www.BaliParty.co.il
סוגי אירועים:

ברכות ליום הולדת 60

שתף:
שיתוף ברכות ליום הולדת 60 בפייסבוק
הדפסת ברכות ליום הולדת 60
המלץ לחבר:
שלח לחבר

ברכה מהנכדים


סבא יקר ואהוב שלנו, לכבוד יום ההולדת השישים שלך, רצינו לאחת לך עוד הרבה שנים של אושר ושמחה. שתמשיך להצחיק אותנו, לבלות אתנו ולהיות שם בשבילנו בכל פעם כשאנחנו צריכים וגם מתגעגעים.
שתהנה מכל רגע ושתטרוף את החיים כמו אריה צעיר! שתמצא את הזמן לקחת קצת פסק זמן וליהנות מהשקיעות היפות, מהזריחות המוקדמות וגם מקפה טעים ועוגה טובה (כמו שסבתא מכינה).
שתגשים את החלומות הגדולים והקטנים שלך שעדיין לא הגשמת, כי אף פעם לא מאוחר וזה הזמן.
יום הולדת 60 שמח, הרבה בריאות, שמחה, אהבה וגם נחת מכולנו. אוהבים אותך, הנכדים

ברכה מהילדים

אמא שלנו יקרה, יום הולדת שישים כבר הגיע, ומהר משחשבנו, אבל בשבילנו את צעירה (וגם נראית כמו ילדונת), ממש כמו פעם.
שתמשיכי להיות אופטימית, שמחה וכל כך אוהבת, ושתלווי אותנו בחיינו עוד הרבה הרבה שנים.
שתגשימי חלום או שניים ושתיהני מכל רגע ורגע. הרבה בריאות, הרבה שמחה וגם הרבה שנים של אושר. שתהיה לך זוגיות נפלאה כמו שהיתה לך עד היום ונחת מכולנו ומכל הנכדים שאוהבים אותך ואוהבים את העוגות הטעימות שאת מכינה.
מקווים שהעשור הבא של חייך יהיה מלא בכייף, בהרפתקאות חדשות ומסעירות ובחוויות שלעולם לא תשכחי. מזל טוב מכולנו ויום הולדת שמח. אוהבים, הילדים.

ברכה מזוג חברים

חבר יקר וצעיר, לכבוד יום ההולדת השישים שלך שחל ממש היום, אנחנו רוצים לאחל לך (וגם קצת לנו) עוד הרבה הרבה שנים של חברות מופלאה ואהבה אינסופית.
שתמשיך להיות חבר קרוב וטוב שלנו ושתהיה מקסים כמו שאנחנו אוהבים, מקווים מאוד שהגיל לא יהפוך אותך להיות בטל בשישים .
ששנת השישים שלך תהיה שנה מקסימה, שנה של חוויות חדשות ומפתיעות, שנה של הגשמת חלומות ואושר גדול. שתהיה בריא, שתטייל הרבה, שתדע למצוא את הטוב בכל אחד וגם שתמשיך לחייך הרבה.
אל תשכח שאנחנו שם בשבילך ושתמיד נעמוד גם לרשותך.
אנחנו מעריכים את שנות החברות הכל כך רבות שלנו ומאחלים לך יום הולדת 60 שמח ומאושר!
אוהבים אותך מאד ומחבקים אותך חזק.

ברכה מהבעל

לאשתי היקרה שחוגגת היום יום הולדת שישים, רוצה לאחל לך עוד הרבה הרבה שנים של זוגיות טובה, של אהבה גדולה ושל אושר ובריאות.
מקווה שכל השנים שעברת עד עכשיו היו מלאות בשמחה, ומקווה שהשנים הבאות והעשור החדש הבא, יהיה כזה גם כן. שתדעי למצות את החיים עד הסוף, שתדעי למצוא את הטוב בכל דבר כמו שרק את יודעת, ושתמשיכי לפנק את כולנו במטעמים הטובים והטעימים שאת מכינה.
אישה אהובה שלי, מזל טוב ממני, איחולי יום הולדת שמח ותחילתו של עשור שביעי מוצלח יותר, טוב יותר ומאושר יותר מכל עשור שהיה עד היום. מקווה שנמשיך לצעוד ביחד את הדרך הנפלאה הזו עוד הרבה שנים לצד לא מעט חיבוקים וחיוכים.

ברכה מהאישה

לבעלי היקר, הנה אתה כבר בן 60 וזהו יום מיוחד וחשוב מאד. אני רוצה לאחל לך עוד עשרות שנים של בריאות טובה, של אהבה ונחת מהילדים והנכדים המקסימים, וגם של זוגיות טובה עם האישה שאוהבת אותך מאד. ששנת השישים שלך תהיה שנה של הצלחות, שנה של הרפתקאות וגם ביקור ביעדים שונים, שתמיד חלמת להגיע אליהם.
שתהיה מאושר ושמח, ושתדע למצות את הרגע עד כמה שאפשר. שתמצא את השניות האלו בחיים לעצור ולהריח את הוורדים, ושתקום כל בוקר עם חיוכים גדולים.
זוהי זכות גדולה להיות לצדך בכל יום וללוות אותך במסע של החיים, ומאחלת שנמשיך בדרך הזו יחד, עוד הרבה הרבה שנים. מזל טוב ממני.מסיבההמלצות / סיפורים:  הוסף  


רעיונות למתנות מיוחדות

בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות