ברכות ליום הולדת 40

בא לי פארטי - הפעלות ואטרקציות למסיבות, אירועים, ערבי חברה ועוד - www.BaliParty.co.il
סוגי אירועים:

ברכות ליום הולדת 40

שתף:
שיתוף ברכות ליום הולדת 40 בפייסבוק
הדפסת ברכות ליום הולדת 40
המלץ לחבר:
שלח לחבר

ברכה מהחברים מהעבודה


לחוגג שלנו בן הארבעים, למרות שאתה נראה הרבה יותר צעיר, אתה כבר בן 40 וזהו גיל מכובד ויפה. אנחנו מאחלים לך, לכבוד יום ההולדת העגול והחשוב הזה, שתמשיך להיות מקסים כמו שאתה, שתכניס רעננות והרבה שמחה למשרד, שתהיה בריא ובעיקר גם שתהיה מאושר.
הרבה הרבה מזל טוב מכל החברים שלך מהעבודה ואיחולי יום הולדת שמח.
מקווים שתגשים את חלומותיך, שתלך בדרך הנכונה ושתהיו לצדנו בתפקיד עוד שנים רבות.
אל תשכח לקחת מדי פעם הפסקה וגם לצאת לחופשה או לטיול קצר ביעד רחוק, וכמובן גם אל תשכח להביא לנו את השוקולדים שאנחנו אוהבים. מאחלים לך אושר אינסופי. אוהבים, החברים מהעבודה.

ברכה מהבעל

לאשתי בת ה – 40, הופ הופ טרללה, גדלת בעוד שנה, ועדיין נראית בעיני כל כך צעירה.
לרגל חגיגות היום הכל כך מיוחד וחשוב הזה, ולכבוד החלפת הקידומת, אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות לך שאת איתי ולקוות שנמשיך לצעוד ביחד עוד הרבה שנים.
שתהיה לך שנת יום הולדת מלאה בחיוכים, מלאה באור וגם מלאה בשמחה גדולה.
שתמשיכי להיות מקסימה, תומכת, בשלנית נפלאה ואמא נהדרת. שתיהני מכל רגע ורגע ושתדעי שכולנו, אני והילדים, תמיד כאן, אתך. יום הולדת שמח והרבה מזל טוב, אישה צעירה יקרה שלי. אוהב אותך לנצח, בעלך.

ברכה מהאישה

בעלי האהוב, אתה בן 40. איש גדול. אתה אבא נפלא לילדים ובן זוג תומך ואהוב מאד.
היום הזה, יום ההולדת העגול שלך, הוא יום חשוב והזדמנות עבורי לאחל לך את כל הטוב שבעולם!
שהדרך המשותפת שלנו ביחד תהיה מלאה בשמחות גדולות, מלאה באהבה חזקה וגם מלאה בהגשמת החלומות המשותפים שלנו וגם אלו שהם רק שלך.
שתמשיך לצעוד חזק ואיתן בדרכך, שתמשיך להצחיק אותנו ולהרעיף עלינו כל כך הרבה אהבה.
שתמשיך לבשל טוב כמו שרק אתה יודע וגם לעזור (מדי פעם) לקפל את הכביסה.
שיהיה לך יום הולדת שמח, שנת 40 מדהימה והרבה מזל טוב. מאשתך, שאוהבת אותך מאד.

ברכה מהבוס

אנחנו מכירים כבר לא מעט שנים וגם עובדים ביחד זה לצד זה. עברנו לא מעט לאורך הדרך ונהיינו חברים טובים. לכבוד יום ההולדת הארבעים שלך, רוצה לאחל לך שתמשיך לעבוד כאן עוד הרבה שנים ולתרום לנו ממך לא מעט. שתגשים את חלומותיך המקצועיים וכמובן גם האישיים ושתדע (ובמיוחד עכשיו, בגילך "המופלג") להתגבר על האתגרים השונים ועל הקשיים שבדרך.
אני יודע שיש לך את היכולת, יש לך את הכוח וגם יש בך את הרצון. פרוץ קדימה, בחר את הדרך הנכונה לך ולך איתה עד הסוף.
שיהיה לך יום הולדת שמח ומאושר, הרבה בריאות ואהבה, ומזל טוב גדול, מהבוס שלך שאוהב ומעריך אותך.

ברכה מכל האחים

אח אהוב שלנו, אתה בן 40 וזה כבר לא צחוק. רק אתמול ברחנו כולנו יחד לים, במקום ללמוד בכיתה, ורק אתמול התגייסת לצבא. והנה, היום אתה בן 40, חוגג את הרגע החשוב הזה ובפתחו של עשור חדש ומשמעותי מאד. אנחנו, האחים שאוהבים אותך, מאחלים לך הרבה הרבה בריאות ואריכות ימים.
מקווים שתגשים את החלומות הרבים (והגדולים שלך) ושתהיה לך זוגיות נפלאה ומאושרת. שתהיה אח גדול, תומך ואוהב כמו שאנחנו מכירים ואוהבים ושתצליח להתגבר גם על אתגרי החיים השונים.
שתחייך הרבה, שיהיה לך את הניצוץ הזה שייחודי אך ורק לך ושחייך יהיו מלאים באור גדולה ואהבה חזקה. שתצא לטיולים בעולם ותהנה גם מהדברים הקטנים ושתדע שאנחנו כאן, לצדך, אוהבים ומחבקים תמיד.
יום הולדת שמח.מסיבההמלצות / סיפורים:  הוסף  


רעיונות למתנות מיוחדות

בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות