ברכות לערב חברה

בא לי פארטי - הפעלות ואטרקציות למסיבות, אירועים, ערבי חברה ועוד - www.BaliParty.co.il
סוגי אירועים:

ברכות לערב חברה
ברכות ליום גיבוש

שתף:
שיתוף ברכות לערב חברה בפייסבוק
הדפסת ברכות לערב חברה
המלץ לחבר:
שלח לחבר

ברכה מהבוס


עובדים יקרים, אני שמח שיש לנו את ההזדמנות לבלות כמה שעות ביחד, רחוק מהמחשבים ומהמשימות הרבות שיש לנו בכל יום. אני רוצה להודות לכם מקרב לב על השעות הרבות, שאתם מבלים (וקצת גם עובדים) במשרד, על הזמן ותשומת הלב הרבה שאתם משקיעים בכל עבודה ובעיקר על שאתם הופכים את המקום שלנו להרבה יותר נעים ולסביבה שכייף להגיע אליה בכל יום.
אני מקווה שנמשיך ביחד עוד הרבה שנים ומקווה עוד יותר שנגשים יעדים ונצליח כמו תמיד.
אתם יודעים שדלתי תמיד פתוחה ומוזמנים לפנות אלי בכל עניין או בעיה.
אז, שיהיה לנו אחלה של יום כייף, ומקווה שנקבל אנרגיות טובות להמשך!

ברכה ממנהלת המשרד

אני פוגשת אתכם בכל בוקר, רגע לפני שאתם מתחילים ונשאבים ליום העבודה.
אני נהנית לראות את החיוכים שלכם ולפעמים גם את העייפות הרבה (במיוחד אחרי סוף השבוע).
אני שמחה שיש לי את הזכות לעבוד אתכם ולצדכם ומקווה שנמשיך ביחד בעשייה הזו למשך זמן רב.
אני אוהבת לפגוש כל אחד ואחד מכם בארוחת הצהריים ולהעביר חוויות על היום שהיה ועל חופשות ונסיעות ליעדים שונים. אתם פחות אוהבים את הקפה שאני מציעה לכם, אבל שמחה שאתם טורפים בהתלהבות את העוגות שאני אופה, ובמיוחד עבורכם.
שיהיה לנו ערב מהנה, שננצל את ההזדמנות הזו להכיר עוד קצת וטוב יותר, ונמשיך להיות מאוחדים ומגובשים, כפי שהיינו עד היום.

ברכה מצוות העובדים

לא בכל יום יוצא לנו, כולם יחד, לבלות אחד עם השני. אנחנו מגיעים לעבודה, נשאבים לעשייה שלנו וטרודים בענייני היום. הערב המיוחד הזה הוא הזדמנות שלנו להכיר אחד את השני, לבלות ביחד, ליהנות וגם להודות זה לזה.
בוס יקר שלנו, אנחנו רוצים להודות לך על הנתינה הרבה ועל סביבת העבודה הנעימה שיצרת.
תודה גם על הערב המיוחד הזה שארגנת עבורנו, ערב של הרבה כייף והנאה. אנחנו מקווים שיחד נמשיך לצעוד עוד דרך ארוכה ובטוחים שנמשיך לתרום ולהצליח.
למרות שלפעמים ניצבים בפנינו אתגרים לא פשוטים ופרויקטים מורכבים, אנחנו מצליחים להתמודד ולנצח, בזכות הכוח הרב שיש לנו ביחד וגם בזכות הצוות המצוין שעובד אתנו ולצדנו ומעריך אותנו כל הזמן.

ברכה מעובד בכיר

אנשים יקרים, הערב הזה הוא ערב מיוחד מאד. הוא ערב של סיכום, ערב של כייף והנאה וגם ערב שהוא הזדמנות מצוינת, ובמיוחד בשבילי, להעריך את הדרך הארוכה שעשינו, ביחד וגם לחוד.
השנים הרבות שאני עובד כאן המחישו לי את עוצמת החברות הכל כך גדולה שיכולה להיות גם במקומות עבודה. אתם חברים טובים, אתם שותפים מצוינים לעבודה ואני שמח לפגוש אתכם בכל יום ולעבוד ביחד על פרויקטים, על משימות שונות.
אני מקווה שנמשיך בדרך הזו, שיהיה לנו כייף, שנצליח ושנגשים את החלומות שלנו. שיהיה לנו ערב גיבוש מהנה, ערב גדוש בפעילויות ובעיקר בחוויות בלתי רגילות. אוהב ומעריך אתכם מאד.

ברכה מעובדת בכירה

שמחה לראות את כולכם הערב ולבלות אתכם ביחד. ערב הגיבוש הזה שלנו הוא ערב מיוחד במינו.
ערב של כייף, של שיחות (שלא בענייני עבודה, סוף סוף), וגם ערב שבו אנחנו יכולים לבלות וליהנות מכל רגע (בלי טלפונים ובלי משימות עבודה שונות).
אני רוצה לנצל את ההזדמנות להודות לכם חבריי לעבודה על האווירה הטובה שאתם יוצרים במקום, על החיוכים שלכם וגם על העוגות המצוינות, שמדי פעם (ובמיוחד כשנחה עליכם המוזה) אתם דואגים להביא ולכבד אותנו בהן.
אני רוצה גם להודות על העשייה המשותפת שלנו יחד שמראה את פירותיה בכל פעם ומאפשרת לנו להמשיך ולצעוד קדימה בהרבה מוטיבציה ועם לא מעט הצלחה.מסיבההמלצות / סיפורים:  הוסף  


רעיונות למתנות מיוחדות

בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות