ברכות למסיבת רווקות

בא לי פארטי - הפעלות ואטרקציות למסיבות, אירועים, ערבי חברה ועוד - www.BaliParty.co.il
סוגי אירועים:

ברכות למסיבת רווקות
ברכה לערב נשים

שתף:
שיתוף ברכות למסיבת רווקות בפייסבוק
הדפסת ברכות למסיבת רווקות
המלץ לחבר:
שלח לחבר

ברכה לכלה מהחברה הכי טובה


חברה יקרה שלי, לא מאמינה שהרגע הזה הגיע כל כך מהר, והנה, את תיכף מתחת לחופה (ובינתיים, נצלי טוב טוב את הרגעים שלפני!). אני שמחה בשמחתך, ומאחלת לך ולבן זוגך המון המון שנים של אושר, ובעיקר שנים של אהבה וזוגיות טובה.
פעם, כשהיינו קטנות, היינו מדמיינות איך יהיה יום החתונה שלנו. מקווה שיום החתונה שלך יהיה בדיוק בדיוק כפי שתכננת וכפי שחלמת. אני בטוחה שזה יהיה יום מושלם, יום של הרבה שמחה גדולה, של התרגשות עצומה ושל כייף.
שהזוגיות והחיים המשותפים שלך ושל בן זוגך יהיו רצופים בחיוכים ושילוו אתכם בדרך המשותפת הזו בעתיד גם קטנטנים חמודים, שיצטרפו למשפחה החדשה.

ברכה למסיבת רווקות מהאחות

אחותי הקטנה והאהובה, אז נכון שאת מתחתנת לפניי, אבל קשה שלא להתרגש ולהשתתף איתך יחד בשמחה הזו, כמה ימים לפני היום הגדול. מכיוון שאני מכירה אותך כבר לא מעט שנים, אני יודעת שאת תמיד בוחרת נכון, ובעיקר גם בוחרת מתאים.
בטוחה שתהיה לך זוגיות נפלאה, כמו שקיווית, ומאחלת לך שנים מלאות באושר גדול ובהרבה שמחה.
מקווה גם להיות דודה בקרוב (אבל, בלי לחץ, אל דאגה...) ושמחה להיות הראשונה שפגשה את הבעל המיועד, ועוד לפני שידענו כולנו שניפגש שוב מתחת לחופה. אני מחבקת אותך חזק, אחות יקרה, אוהבת אותך ומברכת אותך מכל הלב לכבוד הרגע החשוב הזה והפיכתך לאישה נשואה.

ברכה מאם הכלה

אני נרגשת לכתוב לך את הברכה הזו, כשאוטוטו את נפרדת מהרווקות ומתחילה תקופה חדשה ומשמעותית מאד בחייך. בת יקרה שלי, אני שמחה שמצאת את בן הזוג שלך, ושמחה גם שהוא מצא אותך.
אני רוצה לאחל לך, בהזדמנות זו, שיהיו חייכם המשותפים רצופים באושר אינסופי, שתלמדו לחלוק את הדברים הטובים, וגם את הפחות טובים ושתלמדו להתגבר על הקשיים ועל אתגרי הזוגיות הרבים.
שהביחד המשותף שאתם יוצרים בקרוב יהיה מלא באהבה ובשמחה גדולה. מקווה לחגוג אתכם אירועים משמחים (רוצה נכדים. והרבה) ולהשתתף בחוויות הרבות שתצברו יחדיו.
מתרגשת מיום החתונה ומאחלת לך, באהבה גדולה, את כל הטוב שאפשר. אוהבת מאד מאד, אמא.

ברכה מיוחדת למסיבת רווקות מכל החברות

חברתנו היקרה והכל כך אהובה, אז כנראה שהגעת לגיל שאפשר להתחיל, ועוד הרבה לפנינו. מי היה מאמין שאת הביישנית, השקטה שמתעלמת לרוב מכל הבחורים שמתחילים איתה, תעמוד אוטוטו מתחת לחופה. אנחנו כל כך שמחות שהיום הזה הגיע ורוצות לאחל לך הרבה אושר, אהבה וחיים משותפים נהדרים ביחד. אנחנו יודעות שהדרך עד לכאן לא היתה קלה לך, אבל בטוחות שאם עברת אותה, כל מכשול אחר בהמשך, יהיה לך ופשוט יותר.
אנחנו מתרגשות מאד ובעיקר שמחות ללוות אותך בימים שלפני החתונה ולראות מקרוב עד כמה את שמחה. אוהבות אותך ומחבקות אותך, כל החברות.

ברכה מבת הדודה

אחיינית יקרה שלי, אני זוכרת אותך עוד קטנה, מסתובבת ורצה בין הרגליים של כולנו.
והנה, כבר גדלת, ועכשיו עוד מעט את עומדת מתחת לחופה, עם בן זוג נהדר שהכרת לאחרונה.
אני רוצה לאחל לך הערב, ולפני היום החשוב והמיוחד שאוטוטו יגיע, שחייך יהיו מלאים באושר, שתהיה לך זוגיות נהדרת, ושתצליחי להתגבר על כל קושי ועל כל אתגר, שמציבה הזוגיות החדשה.
שיהיה שם תמיד מישהו בשבילך, שידאג לך, שיתמוך בך ושיאהב אותך בזכות וגם למרות.
שתהיי מאושרת וחייכנית כמו שאני מכירה אותך ושיהיה לך רק טוב.
בהצלחה גדולה גם במסיבת החתונה (אל תשכחי לנעול נעליים נוחות) ושתיהני מהערב הזה, שבו את נפרדת מרווקותך ועומדת בפני תחילתה של דרך חדשה.מסיבההמלצות / סיפורים:  הוסף  


רעיונות למתנות מיוחדות

בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות