ברכות ליום הולדת 30

בא לי פארטי - הפעלות ואטרקציות למסיבות, אירועים, ערבי חברה ועוד - www.BaliParty.co.il
סוגי אירועים:

ברכות ליום הולדת 30

שתף:
שיתוף ברכות ליום הולדת 30 בפייסבוק
הדפסת ברכות ליום הולדת 30
המלץ לחבר:
שלח לחבר

ברכה מבן הזוג


חוגגת יום הולדת יקרה שלי,
לכבוד יום הולדתך העגול, וכן, בהחלט אפשר לומר כבר ש"הגעת לגיל שאפשר להתחיל"
אני רוצה לאחל לך הצלחה בכל מה שתעשי והגשמת כל חלום שרק תרצי.
שנמשיך להיות ביחד, כמו שאנחנו היום, עוד הרבה הרבה שנים ושתהיי מאושרת ושמחה מכל רגע בהמשך הדרך. הרבה מזל טוב, הרבה מסעות בעולם (ביחד כמובן!) והרבה הרבה בריאות.
את זוכרת שגיל שלושים הוא העשרים החדש, אז נצלי כל רגע לעשות בו בדיוק את מה שאת אוהבת ומה שאת רוצה ותהני מהרגעים הקטנים והמיוחדים של החיים.
אוהב אותך ושולח חיבוקים גדולים.

ברכה מבת הזוג

אהובי היקר, למרות שאתה כבר בן 30 אני עדיין רואה איש צעיר ומלא חיים, שעדיין לומד וחוקר את העולם. שתמשיך לראות את החיים במשקפיים ורודים, שתמשיך להפיץ אור בכל מקום שאליו אנחנו הולכים ושתחייך הרבה ותהיה שמח ומאושר. עכשיו זה הזמן שלך לפרוץ, להגשים חלומות ומטרות ולהצליח.
שתהיה לך יום הולדת שמח, שנה נפלאה, עם מתנות (כמו שאתה אוהב) ועם הרבה הרבה אהבה מצד כל החברים ובני המשפחה. אל תאבד את התמימות ואת הילדותיות שלך, גם אם אתה (כן... קשה להאמין) כבר בן 30. אוהבת אותך ומקווה ללכת לצדך, יד ביד, עוד הרבה הרבה שנים.

ברכה מהחברה הכי טובה

חברה שלי, רוצה לאחל לך לכבוד יום ההולדת השלושים, הרבה מזל טוב, אושר ואהבה מכל עבר.
שתמשיכי להיות חברה טובה ובן אדם מקסים, שתצליחי בכל כיוון שבו את בוחרת ובכל משימה שעומדת לפנייך. שתמצאי זוגיות טובה ושתהיי מאושרת ושמחה.
שתדעי להתגבר על הרגעים הקשים ולהתמסר לרגעים הטובים שבחיים. שתהיי מוקפת כל הזמן בכל החברים שאוהבים ושתמשיכי להכין לכולנו מאפים מצוינים.
שתהיה לך שנת יום הולדת מוארת ומיוחדת מאד ושהעשור החדש שבפתח יביאו איתו רק אנרגיות טובות.
אני מקווה שתגשימי כל חלום וחלום ושתמשיכי להיות זמינה לשיחה איתי בטלפון בכל יום.
אוהבת אותך המון, החברה הטובה שלך.

ברכה מהחבר הכי טוב

אח שלי, עברנו את הצבא ביחד ואחר כך גם את הלימודים.
עכשיו, כשאתה רגע לפני החיים האמיתיים וכבר הפכת לבן שלושים, אני רוצה לאחל לך שתמשיך להיות מקסים וחייכן כמו שאתה ושתישאר חבר כל כך טוב לעוד הרבה הרבה שנים.
שחגיגות יום ההולדת השלושים שלך יהיו חגיגות שתזכור אותן לעד ושתדע שיש כאן תמיד מישהו בשבילך. הרבה מזל לכבוד יום הולדתך, הרבה אושר, שמחה גדולה וגם בריאות.
שתצא לעשור החדש של חייך ברגל ימין ותעבור בהצלחה את המכשולים השונים בדרך (כי ככה זה בחיים). אל תשכח להיות אופטימי, להיות ישר וגם אל תשכח את החלומות הגדולים שלך מפעם.
ממני, החבר הטוב שלך.

ברכה מהאחות

אחותי האהובה, אז נכון שאת כבר בת 30 ונכון שזה הגיע מהר משציפית, אבל היי... השלושים של היום הוא, ללא ספק, העשרים של פעם.
אז כבת עשרים (ועוד עשר), מקווה שתמשיכי באותה הדרך שצעדת בה עד היום עם הפתעות טובות ושמחות גדולות. תמשיכי גם להיות אחות תומכת, אחות שנמצאת שם בכל פעם שצריך ותמשיכי להדביק את כולנו בחיוכים הבלתי נגמרים שלך. שיום ההולדת הזה שלך, היום החשוב והמרגש שלפניך, יהיה שער הכניסה לעשייה שכולה טוב, שער שכולו הגשמה עצמית ואושר ענק ובלתי נגמר.
שתטיילי בעולם, ובעיקר במקומות שאת כל כך אוהבת, ושתיהני מהעבודה ומכל החברים ובני המשפחה, שאוהבים אותך גם כן.מסיבההמלצות / סיפורים:  הוסף  


רעיונות למתנות מיוחדות

בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות