קישוטים וציוד להשכרה

בא לי פארטי - הפעלות ואטרקציות למסיבות, אירועים, ערבי חברה ועוד - www.BaliParty.co.il
סוגי אירועים:

פארטי בג
הכל בתיק אחד למסיבה בתיק תק

אזורי פעילות: כל הארץ

לקבלת הצעה:שלח פנייה

פארטי בג


אתר פארטי בג מציע מגוון רחב של מוצרים ייחודיים עבור מסיבות ימי הולדת מבוגרים, מסיבות דיסקו, מסיבות בסגנון הוואי, מסיבות קיץ, ימי נישואים או כל מסיבה. באתר תוכלו למצוא את כל הנדרש לעיצוב המסיבה: כלים חד פעמיים מיוחדים, קיושוטים רבים לשולחן ולמקום האירוע, שרשרות נתלות עם גיל החוגג או בנושא האירוע, שי לאורחים, מרכזי שולחן בנושא המסיבה, בלונים , קונפטי, תותח קונפטי, פיניאטות, מוצרים שונים בצירוף ברכה אישית, שיפודי ממתקים ועוד הרבה הפתעות למסיבה ייחודית ושמחה....

אתר פארטי בג חוסך למארגני האירוע הרבה עבודה- הוא כולל רעיונות, התאמת צבעים ושילוב בין מוצרים תוך מתן דגש על ייחודיות, מקוריות, נוחות קנייה, מחירים אטרקטיביים וכל זה מגיע ישירות עד פתח הבית.שתף:
שיתוף פארטי בג בפייסבוק
הדפסת פארטי בג
המלץ לחבר:
שלח לחבר

מסיבהרוני
מסיבה054-4972091

מסיבההמלצות / סיפורים:  הוסף   קרא הכל  

(1)  הזמנות דרככם כלים ודברים ליום הולדתי והיו דברים פשוט מיוחדים ויפים. מומלץ


רעיונות למתנות מיוחדות

בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות