יובל דור - להקת הכל עובר חביבי

בא לי פארטי - הפעלות ואטרקציות למסיבות, אירועים, ערבי חברה ועוד - www.BaliParty.co.il
סוגי אירועים:

יובל דור - להקת הכל עובר חביבי
מפגש מוסיקאלי מיוחד ומרגש

אזורי פעילות: כל הארץ

לקבלת הצעה:שלח פנייה

יובל דור מוסיקאי מוכר ישדרג לכם את מסיבת יום הולדת, יום נישואים, ערבי חברה ועוד...יובל דור - במופע : "אמנות ושמה תקשורת"
במופע מרגש ויוצא דופן מביא יובל (מלהקת "הכל עובר חביבי")
עולם תוכן מרתק, העוסק ביחסים - בזוגיות, במשפחה ובעבודה.
יובל שר ומספר סיפורים אישיים מלאי הומור ונוגעים ללב.
הקהל מצטרף, צוחק ומתחבר לעומק התכנים דרך נפלאות השפה העברית.
חוויה אמנותית מרוממת נפש, המתאימה לכל התכנסות מרגשת.לקבלת פרטים נוספים תתקשרו עכשיו!!!

שתף:
שיתוף יובל דור - להקת הכל עובר חביבי בפייסבוק
הדפסת יובל דור - להקת הכל עובר חביבי
המלץ לחבר:
שלח לחבר

מסיבהיובל
מסיבה052-6722697

מסיבההמלצות / סיפורים:  הוסף   קרא הכל  

(1)   5 בינואר 2010 לכבוד יובל דור יובל יקר, הנדון מכתב תודה והערכה ברצוני להביע לך את תודתי והערכתי, ולציין לשבח את הסדנאות שהעברת לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים במסגרת ויצו - בית הויס. בית הויס הינו מרכז ייחודי, המציע סדנאות העשרה, בתנאי נופש, לאוכלוסיות המטופלות במחלקות לשירותי הרווחה ולאנשי מקצוע מתחומי החינוך, הרווחה והבריאות, בדגש על העצמה, חיזוק החוסן האישי, הקניית ידע, כלים ומיומנויות התמודדות עם משברים ומצבי אי וודאות, תמיכה וגיבוש. במהלך השנתיים האחרונות העברת בבית הויס סדנאות לקבוצות מגוונות כמו הורים מאמצים, נשים חד הוריות קשות יום, קבוצות של מפוני גוש קטיף, ולעובדים מקצועיים המטפלים באוכלוסיות נפגעות טראומה. באמצעות שילוב של שירים, סיפורים, ומשחקי מילים יצרת חיבור, גשר, וקשר הרגשי שבין אדם לרעהו, ובין אדם לעצמו, והבאת ברגישות רבה את המשתתפים לתובנות חדשות, הבניית השקפת עולם חיובית ואופטימית, הודיה על הקיים, הקשבה וקבלת השונה. במפגשים אלו הצלחת לשלב, בדרכך המיוחדת, בחן ובנועם, את יכולותיך המוזיקליות כאומן, ואת כישוריך כפסיכולוג, להתחבר ולגעת באופן אישי בכל אחד ואחד מהמשתתפים. קשה לתאר במילים את עוצמת החוויה שעברו המשתתפים בעקבות הסדנא. להלן מס' ציטוטים ממשובים שהתקבלו מהמשתתפים במפגשים השונים "לא אשכח את היום הזה עם הסדנא של יובל, שהצליח לרגש אותי, עם השפה המיוחדת שלו, כאילו דיבר רק אלי, נגע רק בי." (אם חד הורית). "בעקבות הפינוי חשבתי שהעולם "ריק", ובעקבות הסדנא אני מודה שיש לי היום גם עולם טוב, ורק צריך לפקוח את העיניים ולראות את ה"יש". (מפונה גוש קטיף) " הצלחת לרגש אותי והגעתי להתעלות הסדנא הביאה אותי להתבונן פנימה, לגבי עצמנו, לגבי הזולת, להבינו ולקבלו אחרת" (הורה לילד מאומץ). " הסדנא הביאה להתעלות. הרגשנו קרובים ומאוחדים, כמו בבית הכנסת ערב הפינוי" (מפונה מגוש קטיף) אני תקווה כי נמשיך לשתף פעולה ולקיים בצוותא מפגשים מרגשים נוספים מעין אלה . יישר כוח, בברכה, חלי יחיאלי מנהלת בית הויס

(2)  יובל דור שלום רב 4.7.10 אתמול חגגנו בבית רעייתי ואני יום הולדת משותף. יום הולדת 60+60. התארחו חמישים חברים ובני משפחה ואת מושכות החלק התרבותי לקחת על עצמך בטוב טעם . היתה שירה, הומור ועברית יפה המתובלת בהמון מחשבה ורגעי רעות ואחווה להנאת כל הצופים, ללא יוצא מן הכלל, כשכולם גמרו עליה את ההלל ועל כך מגיע לך יישר כח. העברת את האירוע בטוב טעם תוך רגישות לסובבים אותך והעברת מסרים תרבותיים כשכולם יצאו נשכרים , מאושרים ומרוצים. תודה בשם רעייתי ובשמי ובעיקר בשם כל המסובים ! אילנה ואורי ארצי קריית מוצקין. נ.ב אני מצרף את מס הטלפון שלי לכל מי שירצה לשמוע התרשמות אישית של בעל השמחה 0546708485

(3)  מעובדי רפאל – מסיבת פרישה A. Bar-Gill B. אל yedor, Aryeh, yaelsmadar 12 פברואר 2010 יובל יקירי, באת לקראתנו ואלינו, אף שמדובר בקבוצה קטנה אי-שם במושב בגליל העליון. מבחינתנו עצם היזמה של הערב לוותה בחשש, שכן המרקם האנושי הינו שעטנז של דורות מפתחים – לכבודו של אריה. כך לא כולם ממש הכירו את כולם באופן ממש אישי , להבדיל ממה שבד"כ קורה בהתארגנויות פרטיות. אתה התחלת עם "סמכות" <> "לסמוך" וכאן קלעת לנקודה המרכזית אריה איננו מנהל במובן ה"יבש" של המילה, אלא איש מקצוע מעולה ואיש עבודה. האנשים הולכים איתו עפ"י דוגמתו האישית ואנושיותו. הקנית לערב שלנו מימד מאחד ותרבותי בעל-רמה. על כך – מלוא הערכה ותודה בשם אריה, הצוות המארגן (יעל, אילה ועבדך) וכל שאר החברה. אהרון נ.ב.ועם כזאת "שורה תחתונה" - מה הפלא שכולנו, כמו כל ישראלי טוב, "רצים לספר לחברה".

(4)  20-2-2010 הי, יובל. בשמי ובשם צוות המורות רוצה להודות לך על ערב תרבותי מרגש. הנך נאמן של השפה, בקיא ברזיה ומפלרטט עימה ברגישות ונועם. נשמח לשמור עימך על קשר ולהוסיף לפוגשך. נהנינו מאוד. בברכת שבוע נפלא, מונה ברק מנהלת בי"ס אילנות אשקלון.

(5)  ערב שבת בקיבוץ הזורע, שבתי מטיול מרגש בגליל, גופי עייף ונפשי מאושרת, היה בי הכוח לעוד משהו שיסגור השבוע וייפתח הלב, כן, הצלחת מעל המצופה לגעת בי ובחבריי, היו רגעים שחייכתי והיו רגעים שבכיתי. אשתף את ידידי הלב שלי בנגיעות שלך. תודה נעמי שחם יובל שלום המופע בקיבוץ הזורע אתמול היה פשוט נפלא, הישראליות במיטבה, השילוב של השפה העברית, עם מילות התוכן של השירים והשירים עצמם וכמובן ההגשה המרגשת בתחום שכל כך חסר לנו, חיבר אותי לידידה ישראלית נאהבת. תודה וישר כוח טל 0527950985 הודעה שמי נעמי והשתתפתי בערב המקסים שנתת בקיבוץ מזרע בחג שני של פסח 2010. לא הייתי מוכנה להופעה זו,אך מהרגע הראשון הרגשתי משהוא חם זורם ממך אל כולנו. האישיות הקורנת שלך , הפתיחות,יכולת השילוב המופלאה, בין המוזיקה, השירה הכל כך מתאימה לציבור שלנו (עם הקול העמוק והחם שלך), השפה ומשחק המילים, הכל כך חכם, משמעותי ונוגע בכל הרבדים שבחיי היום יום אנו כה מפחדים לגעת בהם. אכן באת מאהבה ונגעת בליבי. בתודה מכל הלב נעמי noomisamson@gmail.com מקיבוץ יהל בערבה אני רוצה להודות לך על ערב קסום ונפלא, למרות החום ששרר לא נפגעה הנאתנו ולו במעט. נהנינו מהעברית השגורה בפיך, מקולך הערב ומהשירים היפים. קיבלתי מחמאות לרוב על ערב איכותי, קסום ונפלא והכל בזכותך. כן ירבו אנשים כמוך...... כל טוב לך שרון בן משה (רכזת תרבות קיבוץ יהל )


רעיונות למתנות מיוחדות

בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות