רוני צחוק

בא לי פארטי - הפעלות ואטרקציות למסיבות, אירועים, ערבי חברה ועוד - www.BaliParty.co.il
סוגי אירועים:

רוני צחוק
יוגה צחוק לכל אדם ולכל גיל

אזורי פעילות: כל הארץ

לקבלת הצעה:שלח פנייה

צחוק צחוק וגם עוד קצת הרבה צחוקרוני אוורס נשוי פלוס ארבע ילדים חי בשלווה עם המון המון צחוק בחיים.

הכי כייף לחיות בצחוק, זה טוב לבריאות, לנשמה ולנפש.

לצחוק יש השלכות משמעותיות על החיים שלנו... אם חיים בצחוק כל דבר נראה פחות נורא משהוא באמת והחיים מקבלים גוון חיובי ומאיר.

אם אתם מארגנים יום הולדת או אירוע מיוחד שאתם רוצים לציין עם שמחה והרבה חיוכים וצחוק מתגלגל אתם מוזמנים לקרוא לרוני, לשחק, לצחוק ובעיקר ליהנות עם רוני צחוק.

רוני יעביר לכם סדנא של יוגה צחוק – מתחילם לצחוק בלי סיבה ברורה עם כל מני תרגילים מיוחדים ואז הצחוק משנה צורה והופך לאמיתי, מלוא הגרון עד שכואבת הבטן וכואב לחייך ואי אפשר להפסיק לצחוק ולחייך כי הוא בא מבפנים שזה פשוט מדהים, הוא אמיתי חזק ומשמח.

יוגה צחוק היא פעילות שנערכת בקבוצה שמקורה ברופא הודי ממומבאי. השיטה מבוססת על חוכמה יוגית עתיקה כאשר כל מה שנדרש הוא לצחוק. כמה כיף זה יכול להיות.

רוני צחוק יגיע אליכם וישלב באירוע משחקי חברה מעוררי צחוק, יחד תשירו שיר מרגש לבעל/ת השמחה במעגל אוהב של מי שמחבב.

סדנת יוגה צחוק מתאימה לכל גיל ולכל תרגיל, אין צעיר מדי או מבוגר מדי, כולם צוחקים וכולם נהנים. עם רוני צחוק מובטח לכם שלא יהיה משעמם לרגע, אירוע מרגש שכולו אהבה ובעיקר צחוק, כי העיקר הוא תמיד להיות בשימחה.שתף:
שיתוף רוני צחוק בפייסבוק
הדפסת רוני צחוק
המלץ לחבר:
שלח לחבר

מסיבהרוני / שיפרה
מסיבה054-4907080, 054-4904030

מסיבההמלצות / סיפורים:  הוסף  


רעיונות למתנות מיוחדות

בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות