מסיבת רווקים | ספורט אתגרי

אטרקציות ספורט אתגרי במיוחד עבור מסיבת רווקים - באנג'י , סנפלינג , פיינטבול , צלילה , צניחה ועוד.

סוגי אירועים:


מסיבות

טיולי שטח וספורט אתגרי

מסיבות הרווקים הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהחתונה. על אף שרוב מסיבות הרווקים מאופיינות בבילוי במועדוני חשפנות ומסיבות הוללות, ישנם אלו המעדיפים בילוי סולידי אך מיוחד יותר. אחת הפעילויות האהובות על גברים היא נסיעת שטח. אין גבר שלא חלם בחייו לקחת ג'יפ או טרקטורון ולחרוש איתו את המדבר, להשתולל בכבישים צדדיים ולטפס על דיונות. טיול שכזה עשוי להוות בילוי בלתי נשכח כיאה למסיבת רווקים.

מעבר לטיולי שטח קיימות אופציות רבות של פעילויות ספורט אתגרי. ספורט אתגרי נחשב גם הוא לענף גברי. פעילויות ספורט אלו דורשות לרוב יכולות גופניות גבוהות ובעיקר אומץ. שטף האדרנלין, ההתלהבות והתחרות יחרטו בזיכרונכם לתקופה ארוכה.

אחת הפעילויות הפופולאריות בתחום זה היא מלחמת פיינטבול (כדורי צבע). מדובר במשחקי מלחמה המשלבים פעילות ספורטיבית תוך שימוש באסטרטגיה ועבודה קבוצתית. למעשה, בשנים האחרונות נפוץ המשחק במסיבות משולבות של רווקים ורווקות יחד כשחלוקת הקבוצות הינה בנים נגד בנות.

פעילות אפשרית נוספת היא צניחה חופשית או קפיצת באנג'י. לאחרונה בחייו של הרווק, לפני שהוא מתחייב ולוקח אחריות על מעשיו יכול החתן המיועד להשתטות ולהסתכן. מיותר לציין שקפיצה ממטוס אינה פעילות שגרתית והיא ללא ספק תישאר חרוטה בזיכרונכם לאורך ימים. כיוון שפעילויות אלו אינן מתאימות לכל אחד, בתכנונן יש להתייעץ כמובן עם החתן המיועד ולוודא שהוא בעניין. יהיה מצער נורא לגלות במנחת המטוסים שהחתן סובל מפחד גבהים.

במקרה כזה ישנן גם פעילויות מרתקות רבות שאינן כוללות שהייה באוויר. למעשה ניתן ללכת לכיוון ההפוך לגמרי ולהציע לחתן צלילה אתגרית. ייחודה של פעילות הצלילה לדעתי, היא העובדה שהיא מסעירה ומרגיעה בעת ובעונה אחת. מצד אחד המפגש עם דבר לא מוכר, האינטראקציה עם בעלי החיים הימיים והיכולת לנשום מתחת למים יכולה להיות מאוד מסעירה ומרתקת ומצד שני השקט המדהים ותנועת המים מעניקים תחושת רוגע מדהימה. עם זאת, בניגוד לפעילויות הקודמות, בבחירת פעילות זו יש לזכור שהמיקום עשוי לשנות את החוויה מקצה לקצה. בתחומי הארץ, המקום לצלול הוא כמובן בים סוף באילת, אך אם ברצונכם לפנק את החתן גם בטיול, תוכלו למצוא חופים מדהימים ביוון או קפריסין שישדרגו פלאים את חווית הצלילה שלכם.

מגוון פעילויות הספורט האתגרי הוא רחב נורא. חשוב לוודא שהספורט שבחרתם מתאים לחתן המיועד וכמובן שגם לשאר המשתתפים.

בכל פעילות שתבחרו, חשוב מאוד לא לשכוח להביא מצלמה! פעילויות ספורט אתגרי אמנם נוטות להיחרט בזיכרון, אך ברור לכל שתמונה שווה אלף מילים.


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות