מסיבת רווקים | חשפניות | מועדון חשפנות

מסיבת רווקים - הזמנת חשפניות הביתה או מסיבה במועדון חשפנות. מה יותר כדאי לכם?

סוגי אירועים:


מסיבות

מועדון חשפנות מול הזמנת חשפנית לבית - יתרונות וחסרונות

ברור לכולנו שהדבר האהוב ביותר על גברים הוא שדיים! גדולים, קטנים, בהירים או שחומים, כל עוד שהם מקפצים להם בהנאה מול עיננו, אנחנו מרוצים. זו הסיבה שבילוי הכולל חשפניות הוא הבילוי המועדף על גברים במסיבות רווקים או בכל "יציאת גברים". בילוי הכולל חשפניות מוצע לגברים ב-2 אופציות. אופציה ראשונה היא בילוי במועדון חשפנות ואילו האופציה השנייה היא הזמנת חשפנית לבית. אם כן, מה עדיף?

להזמנת חשפנית לבית ישנו יתרון גדול שכן ביתו של אדם הוא מבצרו. בבית מרגיש הלקוח הכי נוח בעולם. הוא יכול לשבת במכנסי הבוקסר שלו (או בלעדיהם), לשמוע את המוזיקה המועדפת עליו וחשוב מכל הוא יכול לשתות אלכוהול כאוות נפשו מבלי לפשוט את הרגל.

יתרון הביתיות מקבל חיזוק נוסף בהזמנת החשפנית דרך אתר אינטרנט כשביכולתו של הבחור לבחור את הבחורה לאחר שראה את תמונתה.

יתרון חשוב נוסף הוא החבר'ה. שלא כמו במועדון, בבית אין צורך לחלוק את הרקדנית שלך עם שאר הקהל ולשבת לצד זרים. בביתך תוכל להזמין את חבריך הטובים ולהפוך את האירוע לחוויה בלתי נשכחת שכולכם עוד תדברו עליו.

לאור זאת, נשאלת השאלה: מדוע בכל זאת יוצאים אנשים מביתם והולכים אל מועדוני חשפנות?

אם כן, על-אף היתרונות הרבים של הביתיות, מועדון חשפנות מחזיק יתרונות מסוימים וייתכן כי לא פחות חשובים. היתרון הבולט הוא כמות הבחורות. למה להגביל את עצמך לבחורה אחת? עבור תשלום כניסה חד פעמי תזכה לראות את כל החשפניות הנמצאות במקום באותו ערב וכמו שנאמר, כל המרבה הרי זה משובח. ובעניין זה אנו מגיעים ליתרון השני והוא כסף.

על אף שמחירי האלכוהול במועדוני החשפנות בנוסף למחיר הכניסה יכול לרושש כל מנכ"ל חברה מכובדת, הזמנת מספר בחורות לביתך עלולה לעלות אף יותר. רק לשם השוואה הזמנת חשפנית אחת לביתך יעלה בין 500-1000 ₪ לשעה!

יתרון נוסף בבילוי במועדון חשפנות הוא האווירה. ניתן להשוות את הדבר לקיום מסיבה גדולה בבית עם מוזיקה לבחירתך והחברים הקרובים. לכאורה, המסיבה המושלמת – בלי ערסים, בלי בחורות מכוערות, אלכוהול זול יחסית, אך בסופו של דבר, קשה לחקות את הדבר האמיתי.

מדד ההשוואה הבא הינו שנוי במחלוקת והכוונה כמובן היא לתוספות מיוחדות. "אקסטרות" בשפה המקצועית. בעניין זה זוכה יתרון הביתיות. בעוד שמועדונים מסוימים עלולים להגביל מעט את האפשרויות, בכל בית קיים חדר שינה ובכל חדר שינה קיימת מיטה. כמובן שבבית כל מיקום הוא לגיטימי. מעבר לזה, בהחלט ייתכן כי רקדנית במועדון שאינו כולל את האופציה הנוספת תסכים לפתוח את האופציה בביתך.

בהתלבטות האם לצאת או להישאר בבית בד"כ איננו שוקלים את כל הנתונים. ייתכן כי המחשבה על נשים רוקדות בעירום מסיט אותנו מקו המחשבה הישר ומעביר את רוב פעילות החשיבה לאיבר אחר בגופנו. בכל מקרה נראה כי בהתלבטות זו אין החלטה לא נכונה - כל החלטה לראות בחורות רוקדות בעירום היא החלטה נבונה.


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות