יום נישואים | קניית זר פרחים

טיפים להזמנת זר פרחים כמתנה ליום נישואין, יום הולדת או כל אירוע אחר.

סוגי אירועים:


מסיבות

טיפים לבחירת זר פרחים

זרי פרחים הם המתנה הנפוצה ביותר לצורך איחולים. ייתכן שהסיבה לכך נעוצה במגוון הרב של הפרחים ובסמליותם הספציפית של כל אחד מזני הפרחים. זר פרחים כמתנה אמור להביע רגש או כוונה מסוימת ועל כן בבחירת זר פרחים כמתנה יש להתחשב באופי האירוע, כגון זר פרחים ליום הולדת, זר פרחים ליום האהבה או זר פרחים ליום נישואין. הדבר החשוב ביותר בו יש להתחשב בבחירת זר הפרחים הוא הצבעוניות. לכל צבע ישנה משמעות. בעניין זה חשוב לזכור שהמשמעות עלולה להשתנות מתרבות אחת לאחרת ולכן יש לוודא שהצבע שבחרתם יבטא את כוונתכם נכונה אצל מקבל הזר.

סמליות הצבעים הנהוגה אצלנו מייחסת לצבע הלבן אופי של טוהר ותום ולכן צבע זה מתאים לחגים או לחתונות. הצבע השחור לעומתו מאפיין מוות או אובדן ולכן מתאים ללוויות וימי זיכרון. הצבע הצהוב והכתום מאפיינים שמחה ומתאימים לימי הולדת. צבע ורוד מסמל חיבה ויכול לשמש כמתנות עבור חברים קרובים או משפחה. הצבע האדום מעיד לרוב על אהבה רומנטית וחיזור. הצבע הכחול מעיד על עומק ושיקול דעת ולכן אינו מתאים לרוב כמתנה אלא משמש יותר בכנסים ואירועים רשמיים. אגב, זאת הסיבה שהרבה מלובשי המדים כמו שוטרים, מאבטחים וכדומה לובשים צבעים כחול ותכלת. הצבע סגול מסמל הגינות, כבוד והצלחה ולכן מתאים לאירועים כמו קידום בעבודה.

מאפיין נוסף שיש לבחון בעת בחירת זר הפרחים הוא צורתו או סידורו של הזר. כמו הצבע, לסידור הזר ישנה משמעות. סידור המתאים לאירוע אחד לא בהכרח יתאים לאירוע אחר. בין הסידורים הנפוצים קיימים זרי הכלה שסידורם מאופיין בזר קטן וקל משקל. הפרחים שזורים באופן מאוד צפוף כך שתפרחות הפרחים צמודות זו לזו והגבעולים קשורים בסרט צבעוני.

זרי יום הולדת לילדים מאופיינים בפרחים צבעוניים השזורים על חוט המעוצב בצורה מעגלית כך שיתאימו לראשו של הילד וישמשו כמעין כתר. זרי אבל המוכרים בשימוש באנדרטאות וקברים הם זרים עגולים גדולים כאשר ישנו בסיס כלשהו בו ננעצים הגבעולים.

המאפיין הבא בו יש להתחשב הוא כמובן סוגי הפרחים. לעיתים יכול סוג הפרח לבדו להביע את כוונת שולח הזר. הדוגמא המוכרת ביותר היא ורד אדום שהוא סמל מובהק לחיזור או לאהבה רומנטית. עם זאת, לעיתים ייבחר סוג הפרח בהתאם למאפייניו שהוזכרו בסעיפים הנ"ל. דוגמא מובהקת לכך ניתן למצוא בזרי אבל המאופיינים לעיתים קרובות בפרחי גרברות וחרציות וזאת משום הצבע הכהה והעמוק שלהם.

המאפיין האחרון שעל חשיבותו ניתן להתווכח הוא כמובן התקציב. מחיר זרי פרחים משתנה בהתאם למספר גורמים. סוג הפרחים, גודל הזר וכו'. בנוסף ישנו עניין העיצוב. סביר שמחירו של זר מעוצב יהיה גבוה יותר מזר פשוט, אף שהאחרון יהיה גדול יותר ויכיל יותר פרחים. ייחודם של זרים מעוצבים אלו הוא באסתטיקה ובאיכות הפרחים ולא בגודלם.

כיום ישנם המון אתרי אינטרנט שייעודם הוא עיצוב ומשלוח זרי פרחים. היתרון באתרים אלו הוא קלות הבחירה, שכן לרוב היא מונחית ע"י המוכר ובקלות המשלוח כיוון שהוא חלק מן השירות. עם זאת, עניין הבחירה יכול להוות גם חיסרון שכן אין הרוכש נחשף לכל סוגי הפרחים הקיימים וייתכן שבחנות "רגילה" היה בוחר זר שונה לגמרי.

בסופו של דבר, בבחירת זר פרחים כמתנה יש להתחשב באופי האירוע ובסמליות הפרחים. יש לזכור שעושרו של הזר לא נמדד בגודלו אלא באיכותו וביכולתו להעביר את המסר אותו השולח רוצה להעביר.

תגיות:  יום הולדת 30   יום הולדת 40   יום הולדת 50   יום הולדת 60   יום הולדת 70   יום נישואין   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות