שף פרטי | מסיבת רווקות

הפעלות למסיבת רווקות - שף פרטי

סוגי אירועים:


שף פרטי למסיבת רווקות- סדנה, הופעה ואוכל טוב

ישנם שני דברים שעומדים בבסיסו של אירוע טוב, ומהווים תנאי להצלחתו. הראשון הוא כמובן אוכל, לא רק הצבא צועד על קיבתו, כל בעל חיים באשר הוא צועד על קיבתו, בייחוד אחד כזה ששם צ'ק שמן על האירוע שלכם. הדבר השני אך הלא פחות חשוב הוא בידור. עדיף כמובן אחרי האוכל, על בטן מלאה ורגועה, משהו שישעשע את האורחים ויעביר להם את הזמן בנעימים. השורות האלה נכונות גם לאירוע כמו מסיבת רווקות. לכן הרעיון של שף פרטי למסיבה הנו מצוין- סדנה, הופעה ואוכל טוב.

ההפעלה של שף פרטי כוללת לא רק את שני הדברים שנכתבו בתחילת הכתבה, אלא כוללת בנוסף סדנת בישול, שגם אם היא לא חיונית לכלה שצריכה להתחיל לבשל, היא אף פעם לא יכולה להזיק... מדובר בדרך כלל בשף פרטי שיבשל לכן ארוחה "בשידור חי". תוך כדי בישול הארוחה הוא כמובן ילמד אתכם להכין את המנות ואף ישתף אתכן בבישול ובהכנה- הכל תלוי בתיאום ציפיות ביניכם מראש. כמובן שתוך כדי תקבלו ממנו טיפים של מומחה שיעזרו לכן במטבח בעתיד.

מלבד הזמנת השף, עליכן לדאוג למקום בו תיערך מסיבת הרווקות- בדרך כלל דירה של אחת המשתתפות או וילה להשכרה- תוכלו למצוא באינטרנט שלל הצעות לוילות עם ג'קוזי ושאר פינוקים להשכרה לערב אחד.

לא לשכוח לוודא שהווילה כוללת מטבח מאובזר לשביעות רצונו של השף. לאחר בישול הארוחה, כולכן יחד מתענגות על המנות המובחרות שהשף בישל לכן וממשיכות לערב של כיף.

תגיות:  ערבי נשים / מסיבת רווקות   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות