מתנות למסיבת רווקות | מתנות לכלה

רעיונות מיוחדים למתנות לכלת מסיבת רווקות.

סוגי אירועים:


מתנות לכלה- סקסי מרגש ומצחיק

אין דבר יותר כיף מלתת מתנה שאת שלמה איתה ולקבל בתמורה תגובה חיובית, שמחה וכנה. אין דבר יותר קשה מלקנות את המתנה הזו. יש ויכוח למי יותר קשה לקנות מתנות, לבנים או לבנות. בדרך כלל הרבה יותר קשה לקנות מתנה לבנות (שפשוט הולכות ומחליפות הכל..), אבל דווקא במקרה של מסיבת רווקות- זהו אירוע עם המון משמעויות, שנובעות מהן המון רעיונות למתנות. אם כבר לקנות מתנות לכלה- אז שיהיו מקטגוריות של סקסי מרגש ומצחיק. אז מה קונים?

מסיבת רווקות קודם כל מסמלת את הפרידה מחיי הרווקות, אז אפשר לקנות או להכין מתנה מרגשת שתמיד תזכיר את התקופה הזו. אם אתן חברות כבר שנים רבות תוכלי לאסוף תמונות, מכתבים או ברכות מכל השנים ולסדר אותם באלבום. אפשר לקנות לכלה כל מיני דברים שכיף לעשות לבד, כי לפעמים המעבר לחיים משותפים הוא לא קל, ולכלה יתחשק קצת זמן איכות עם עצמה או עם החברות שלה- חוג צורפות או קדרות, מנוי לשיעורי ריקוד או כל תחביב שהוא.

חתונה, מן הסתם, מסמלת את המעבר לחיים משותפים ובהקשר לכך אפשר לקנות אין ספור מתנות שקשורות לזוגיות, אהבה, רומנטיקה וסקס. כל בגד סקסי, אביזרי סקס, ערכה של דברים שבאים בזוגות, להכין ערכת חמשת החושים בדגש על סקס ורומנטיקה ועוד..

מתנה שיכולה להיות בעצם חלק מהפעלה כיפית ומצחיקה במסיבת רווקות, היא להגיד לכל אחת מהמשתתפות להביא מתנה שקשורה אליה ולכלה, לסיפור מצחיק שהיה להן יחד, לדרך בה הכירו או לחוויה משותפת שהייתה להן.

כל המתנות נמצאות בערימה, והכלה צריכה לעבור את כל המתנות, לפתוח אותן ולנחש מי הביא את המתנה ומה הסיפור שמסתתר מאחורי המתנה.

מעבר למתנות שהופכות להיות הרבה יותר מקוריות, כל המשתתפות והכלה זוכות לשמוע הרבה סיפורים מצחיקים ונוסטלגיים.

תגיות:  ערבי נשים / מסיבת רווקות   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות