יום נישואין | צימר

מקומות לחגוג יום נישואין - צימר | מלון | סוויטה | וילה

סוגי אירועים:


יום נישואין בצימר / מלון

הילדים, העבודה, המשכנתא, הועד בית - כל כך הרבה דברים מטרידים אותנו ביומיום שלא פלא שכבר שכחנו איך היה לנו כיף לפני 20 שנה שהתחתנו ולא היו לנו דאגות על הראש. אין זמן ואירוע מתאים יותר מיום נישואין בשביל להיזכר בכיף הזה, להחיות קצת את האהבה והרומנטיקה ובעיקר ליהנות מתחושת ביחד של רק שנינו לבד.. ואין דרך יותר אידיאלית לעשות את זה מאשר סוף שבוע רומנטי.

יום נישואין בצימר / מלון זוהי דרך מושלמת לחגוג. לנסוע לסוף שבוע בגליל, ליהנות קצת מהשקט ומהירוק מסביב, לאכול באחת מהמסעדות שף המצוינות שנפתחות כמו פטריות אחרי הגשם בכפרי הצימרים בגליל או בראש פינה, להתפנק בצימרים המסוגננים, המיטות הרכות והמזמינות, לטבול בג'קוזי עם זוג כוסות שמפניה. לקבל ארוחת בוקר עשירה לדלת הצימר ולאחר מכן עיסוי או טיפול רפלקסולוגי זוגי. לצאת לטייל באחד הנחלים או לעצור בנקודת תצפית מקסימה המשקיפה על הכנרת ולהיזכר איך הכנרת הייתה יותר גדולה כשהיינו פה כשהיינו יותר צעירים..

אם יום הנישואין חל בקיץ ואתם אוהבים שמש וים, אפשר לנסוע דרומה לאילת או ים המלח, להזמין חדר באחד מהמלונות על החוף, לטייל על הטיילת עם הרוח הנעימה בערב אחרי ארוחה טובה במלון או במסעדה. לטבול בבריכה ולהשתזף בים, לטייל באזור או ליהנות ממסאז' מיטה ליד מיטה. לא משנה איפה בוחרים לבלות את התאריך המיוחד הזה, העיקר הוא להיזכר כמה כיף יחד, לשכוח לכמה שעות מטרדות היום יום הקטנות והמציקות ולהתעמק בזוגיות ובאהבה.

תגיות:  יום נישואין   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות