יום הולדת | מתנות

רעיונות למתנות ליום הולדת למבוגרים.

סוגי אירועים:


מסיבות

מתנות יום הולדת למבוגרים

אם הגעתם לכתבה הזו דרך חיפוש באינטרנט, סימן שאתם מחפשים מתנה מיוחדת ליום הולדת למישהו שכבר יש לו הכל.. כשבעל יום ההולדת הוא בן 30 ומעלה, מציאת מתנה מקורית זו בעיה מוכרת ונפוצה. 30 שנים של ימי הולדת, חגים, חתונות, ושאר שמחות כבר מיצו את כל הרעיונות הבנאליים עבור מתנות יום הולדת למבוגרים.

אז מה קונים למי שיש לו הכל? קודם כל רצוי לשבת ולהשקיע כמה דקות של מחשבה- נסו להגדיר את הבן אדם שאתם הולכים לקנות לו מתנה- מהם התחביבים שלו, תחומי עניין, במה הוא עוסק, מה החלום שלו וכו'..

השלב השני הוא לצאת מהקונספט של מתנה שהיא חפץ כלשהו עטוף בעטיפה ומקושט בסרטים (בגד, כלי, תכשיט וכו'..). בגיל כזה המתנות המוצלחות ביותר הן מתנות המכוונות לנפש האדם.

טרנד שרץ בשנים האחרונות הוא לתת שובר לקורס או סדנא כלשהי. לדוגמא- שובר המקנה השתתפות בסדנת בישול חד פעמית או כמה מפגשים המלמדים איך לאפות עוגות, לגלגל סושי, לרקוד ריקודי בטן, להתאפר, להכין תכשיטים ועוד.. שיטוט קצר באינטרנט ימצא לכם קורסים וסדנאות כמעט בכל נושא שתרצו. גם דרך מקורית לחגוג את יום ההולדת יכול להיות מתנה משמחת. ארגון של כל המשפחה המורחבת למפגש, ארוחה או טיול משותף יכולה להיות מתנה מצוינת בגילאים מבוגרים יותר כשהמשפחה מתראה לעיתים רחוקות.

בגיל צעיר יום הולדת זה דבר משמח- לגדול בשנה עושה אותך מאושר, אחרי גיל 30 הגלגל מתהפך וכל יום הולדת נותנת הרגשה שאתה מאבד שנה ומזדקן. לכן יום הולדת זו הזדמנות מצוינת להגשים חלומות נעורים שכביכול עבר זמנם, נסיעה לחו"ל ליעד אקזוטי, צניחה חופשית, קעקוע או כל דבר שייתן קצת טעם נעורים.

תגיות:  יום הולדת 30   יום הולדת 40   יום הולדת 50   יום הולדת 60   יום הולדת 70   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות