יום נישואין | ספא

לחגוג יום נישואין בספא - פינוק, רומנטיקה, ריגושים וכייף.

סוגי אירועים:


יום נישואין בספא

יום נישואין הוא אינו תאריך ככל התאריכים ולא ניתן לעבור אותו ללא כל התייחסות, הוא מסמל את המשך הזוגיות, היציבות וכול שנה שעוברת גורמת לחיוך גדול יותר שמצליחים לעבור על משוכות החיים ועדיין לשמר נישואין, בפרט בעידן הגירושים של היום. קיימות אינספור אפשרויות למיקום יום הנישואין, כך שלא חייבים להסתפק רק בארוחת ערב במסעדה טובה, או בסוף שבוע בבית מלון. ישנה אופציה אחת שבחלוף השנים צוברת יותר ויותר פופולאריות בקרב זוגות והיא האולטימטיבית, המדובר על יום נישואין בספא.

ראשית זהו זמן איכות עבור הזוג בו הם מבלים במשך כמה שעות יחד ולבד, לא מחייב בלילה ניתן גם בבוקר או בצהריים, אז מה בעצם עושים שם? ראשית מגיעים למועדון הספא וסופגים את האווירה המרגיעה, השלווה והאינטימית לצד כוסית יין משובח, מתחילים במסאז' שמנים ארומאטיים, בחדר שכל כולו הוכן עבורכם, החל מהרגליים, פנים, צוואר, גב וכדומה. ולאחר הרפיה תרגישו כבר בעולם אחר, משם תעברו לסאונה רטובה ויבשה כראות עיניכם ולטבילה בג'קוזי מפנק. לצד כל אלה כמובן שיש בריכה מחוממת וניתן לחזור לכל מתקן כמה שרק תרצו.

בכדי לקנח את היום המענג והמפנק הזה בצורה הטעימה ביותר, זה השלב לאכול ארוחה דשנה ומגוונת. ואז לרבוץ מעט לצד הבריכה בשביל לעכל את האוכל.

בקיצור זהו לא יום נישואין בספא כי אם יום נישואין בגן עדן, לכמה שעות תתנתקו מהסביבה, מהשגרה ותקדישו את כל כולכם האחד לשנייה, תוך חוויה עוצמתית ומרגיעה. כל שנותר עכשיו הוא להמתין בקוצר רוח לתאריך יום הנישואין ובמקום לשבור את הראש פשוט צריך ללכת לספא.

תגיות:  יום נישואין   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות