יום נישואין | שף פרטי

הפעלות ליום נישואין - שף פרטי לארוחה רומנטית ביום נישואין.

סוגי אירועים:


שף פרטי ליום נישואין

מי לא אוהב לאכול? יש כאלה האוהבים מתוק, יש כאלה המעדיפים מתובל וחריף, יש כאלה שיכולים לחיות רק מבצקים , עוגות וגבינות, יש כאלה שירקות הם משאת נפשם. אמנם כל אחד והטעם שלו אולם המשותף לכולם הוא שאף אחד מהם לא יסרב לארוחת גורמה ערבה לחך. כאשר רוצים להתפנק ולא לעמוד במטבח שעות ולבשל פשוט יוצאים למסעדה ולא תמיד צריך לחכות לאירוע או תאריך מיוחד עבור כך. בחלוף השנים תרבות האוכל רק הלכה והתפתחה וכיום במקום לשבת במסעדה לרגל יום הולדת, יום נישואין וכדומה אפשר להזמין את המסעדה הביתה, ליתר דיוק להזמין שף פרטי שיכין רק עבורכם חגיגת טעמים בלתי נשכחים. וכאן המקום לשאול מה בעצם כל כך מיוחד בהזמנת שף פרטי ליום נישואין?

ראשית אתם בוחרים את מיקום יום הנישואין ואין יותר כיף מלערוך זאת בצורה אינטימית ללא גדוד חברים, בסלון ביתכם, בגינה, על שפת הים והרשימה נמשכת. מבעוד מועד מעבירים לשף את הטעמים והמאכלים המועדפים עליכם, והוא כבר יבנה תפריט שיפתיע וירגש אתכם, וכן השמיים הם הגבול תתפרעו בדמיון ולא משנה עד כמה תנסו להתקיל את השף עם מאכלים מיוחדים, לא מוכרים, מוזרים הוא יעמוד במשימה בגבורה. ואז לאור נרות הוא יגיע ויבשל רק עבורכם, כמובן שהוא אמון גם על ליווי היין כך שיתאים בדיוק לכל מנה ומנה ובין המנות.

לאחר המנה הראשונה, הצבעונית, המקורית שכמוה מעולם לא אכלתם, יגיע אפריטיף בכדי לרענן את החך לקראת המנה העיקרית, וכך גם לפני הקינוח שילווה בליקר המתאים לו ביותר.

מה שבטוח שתרגישו לערב אחד במסעדת גורמה בחו"ל, בשקט ללא קהל רק אתם והשף הפרטי שלכם. מומלץ לא להגיע שבעים לארוחה שכזו - בכדי שתוכלו ליהנות מכול מגוון המנות והתוספות. אין דרך יותר רומנטית וטעימה מאשר לציין כך את יום הנישואין, הבעיה ביחידה עם שף פרטי היא שאחר כך יהיה לכם קשה מאוד לחזור לסטנדרט ולבשל בעצמכם במטבח הפרטי ולנסות ולהתחרות בטעמים ובצורות שהתענגתם עליהם באותו ערב בלתי נשכח.

תגיות:  יום נישואין   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות