יום נישואין | מתנות

רעיונות למתנות ליום נישואין.

סוגי אירועים:


מסיבות

מתנות מיוחדות ליום נישואין

זוהי אינה משימה קלה לשמר חיי נישואין כך שיישארו שלמים, פוריים, מתוחזקים כראוי, שהסקס לא יהפוך לשגרתי ומשעמם, שלא לדבר על הילדים שמוסיפים לחיי הנישואין עוד פלפל לעיתים חריף מדי. בשנים הראשונות לנישואין עדיין יש את ההתרגשות, לידות ראשונות וכל הנלווה לכך, חוויות חדשות משותפות כדוגמת נסיעות לחו"ל, ובכל יום נישואין עורכים מסיבה גדולה למשפחה ולחברים, ובאם לא אז לפחות מוצאים דרך מיוחדת לציין זאת. מה שהופך להיות הכי מסובך בכל יום נישואין, זה מציאת מתנה מיוחדת עבור האירוע. בדרך כלל, כמה שאתה מכיר כבר את האישה שלך, יותר קשה לך לבחור לה מתנה, או כי כבר קנית לה את אותה מתנה, או כי יש לה את זה, או שאתה יודע שהיא לא תתלהב מזה כל כך. ריכזנו עבורכם כאן כמה רעיונות מעניינים למתנה מיוחדת ליום נישואין.

כאן המקום לעצור ולהבין שתאריך יום הנישואין אינו עוד סתם יום חולין אלא יש לתת לו את המקום הראוי לו, זה רק יכול לתרום, לרענן וליצור ריגוש הדדי. לא חייבים להפוך את התאריך לאירוע גרנדיוזי, נוצץ, מעין הפקה קטנה של חתונה, מספיק מתנה מיוחדת לתשומת לב והערכה האחד לשנייה. ועם איזה מתנות מיוחדות ליום נישואין תוכלו לפגוע בול?

ניתן ללכת על המוכר והידוע, האישה יכולה לקנות שרשרת, צמיד, שעון יד, בושם, מכונת גילוח, או מכנס מחויט בשילוב עם סוודר. לגבר זו משימה מעט יותר קשה, טבעת עם הקדשה חרוטה, שרשרת, הלבשה תחתונה, מצעים כי תמיד האישה מקטרת למה אין כאלה העשויים סאטן. לצד כל אלה מדוע לא להכין מתנה משותפת, נשמע מופרך אבל למה לא?

איפה זה כתוב שכל צד צריך לקנות מתנה לצד השני? מדוע לא לקנות משהו זוגי, כדוגמת יום ספא בו בני הזוג ייהנו ממסאז' במשך שעתיים ויותר, רגליים, פנים, גוף, גב, ולאחר מכן יעברו לסאונה מפנקת לצד ג'קוזי מרגיע ומענג ולקינוח שחייה בבריכה חיצונית או פנימית.

ניתן לחזור לנעורים ולצאת לקמפינג או לצלילה בחופי אילת, טיול מדברי. אפשר להרחיק לכת יותר מכל זה ולנטוע עץ על שם בן בת הזוג, לחנוך יער, עציץ, או חוף שיהיה מוקדש אך ורק עבור בני הזוג.

כך שניתן לראות שחגיגת יום נישואין יכולה להסתכם במתנה קטנה כגדולה, העיקר שתהיה לה משמעות סימבולית, עמוקה ומרגשת עבור בני הזוג ולא עוד סתם מסיבת חברים וקרובים נוצצת וסתמית.

אז לקראת תאריך יום הנישואין הקרב ובא כל שצריך לעשות הוא לחשוב, להיות מקוריים ולתרום לחיי הנישואין הזוגיים גם אם מדובר במתנה קולקטיבית עבור השניים אחרי הכול מדובר רק בהנאה שלהם האחד כלפי השני.

תגיות:  יום נישואין   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות