מיסטיקה | מסיבת רווקות

הפעלות למסיבת רווקות - מיסטיקה , אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, תקשור, קבלה ועוד.

סוגי אירועים:


מיסטיקה במסיבת רווקות

קיימות אינספור אפשרויות לערוך מסיבת רווקות, ובחלוף השנים הן רק הולכות וגדלות. אם בעבר החברות הטובות ביותר של הכלה המיועדת היו נפגשות בבית של אחת מהן ומעבירות ערב בנות משעשע ושגרתי, כיום מסיבת הרווקות קיבלה תפנית שונה לחלוטין, החל ממיקום המסיבה במקום סלון של בית, נפתחות אופציות חדשות ומגוונות חוף ים, שפת בריכה, יאכטה והרשימה נמשכת ונמשכת, כך גם האוכל שיוגש, האלכוהול המשודרג וכלה בהפעלה שתתפוס את התפקיד המרכזי של הערב. אחת ההפעלות המסתוריות והמרגשות היא הפעלת מיסטיקה במסיבת רווקות.

לאלו מכן שמרימות גבה כי הן אינן מתחברות לעולם המסתורין, טעות בידיכן. לעיתים הלא מוכר והידוע הוא כל כך מרתק שאחרי ערב עם מיסטיקאית תקבלנה כלים שישנו לא מעט דברים בחייכן וגם אם לא אז זכיתן לערב אחר ומיוחד. עכשיו נשאלת השאלה מה בעצם עושה מיסטיקאית במסיבת רווקות?

בתחילת הערב כול הבנות מתכנסות באווירה המתאימה כמובן לאור נרות, ריח קטורת מוזיקת רקע נעימה, אוכלות ארוחת ערב טעימה, לצד יין איכותי או קוקטייל צבעוני. לאחר שנשבר מעט הקרח בין כל הבנות, האווירה מתחממת, האלכוהול עלה מעט לראש, הגיע הזמן לחלק העיקרי, המסתורי, עוצר הנשימה והלא קונבנציונאלי.

עולם המיסטיקה חובה בתוכו תחומי נסתר רבים, החל מקריאת קלפי טארוט דרכם המיסטיקאית עונה על שאלות כאלה ואחרות בכול תחומי החיים, נותנת טיפים והקוריוז הגדול שהיא קוראת בצורה מצומצמת לכל אחת מהבנות ולכלה בצורה מעמיקה יותר, כך שכל אחת יוצאת עם ערך מוסף.

נומרולוגיה הינו תחום נוסף בו מתעסקת המיסטיקאית, ולפי המספרים היא תחשוף לכם סודות שלא חלמתם שמישהו יכול לדעת עליכן, על בן זוגכן מה שרק יכול לעזור לכל אחת.

שלא לדבר על עולם האסטרולוגיה שייחשף לכן, החל מתאריך הלידה, השעה, שיעזרו לחזות את שעתיד ונכון לקרות. וזה רק על קצה המזלג, לכן מיסטיקאית למסיבת רווקות תפתח בפניכן עולם שונה, חוויתי ומגרה. מה שבטוח שבסוף ערב של קריאה בטארוט, מספרים, קריסטלים ומזלות תצאו נשים שונות לגמרי, וגם אם לא אז לפחות למדתן משהו חדש שרק יכול להועיל לכן ולתת לכן את כל הטיפים הנכונים לזוגיות והנאה.

תגיות:  ערבי נשים / מסיבת רווקות   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות