יאכטה | מסיבת רווקות

השכרת יאכטה למסיבת רווקות.

סוגי אירועים:


מסיבות

לחגוג בסטייל - מסיבת רווקות ביאכטה מפוארת

כאשר אתן מארגנות מסיבת רווקות תמיד תזכרו שזה צריך להיות ערב בלתי נשכח, מפנק, משחרר, מהנה ומרגש. ומה יענה על כל הציפיות הללו? מסיבת רווקות בסטייל ביאכטה מפוארת.

לאלו מכן שהתמונה היחידה העולה בראשכן היא סירה קטנה השטה במשך שעה בחופי אילת וכפינוק זוכים לקבל בוטנים וקולה, טעות מרה בידכן. כמובן שמדובר ביאכטה מפוארת שכאשר תעלנה לסיפונה ייחשף בפניכן עולם שלם של תענוגות, אוירה משכרת, שלווה ויחד עם ריח הים תצאנה להפלגה בלתי נשכחת. והצ'ופר הגדול הוא שהדאגה היחידה של מארגנת מסיבת הרווקות היא שכול החברות תגענה וזהו, לכל השאר ידאגו צוות היאכטה. החל מקישוטה בבלונים, פרחים, נרות וקטורת היוצרים אווירת רוגע ואינטימיות, לצד מוזיקת רקע נעימה, או שירים האהובים על הכלה. וכלה בקוקטיילים צבעוניים מרעננים או כוסית יין משובח.

בתחילת ההפלגה ייהנו הבנות ממטעמים ומאכלים שונים, אחרי הכול לא ניתן לשוט על קיבה ריקה. לאחר שכולן שבעו ותפסו ראש טוב אפשר להתחיל להשתחרר ולהתפרק. לאלו האוהבות אדרנלין וקצב, מסיבת ריקודים על הסיפון תמיד מהנה, לצד אפריטיפים וקינוחים מפנקים. לאלו הרוצות להתפנק, שחייה בבריכת היאכטה, טבילה בג'קוזי או בסאונה, או קפיצה למי הים יעשו את שלהם.

אפשר כמובן להתפרע קצת יותר ולהזמין הופעה פרטית ליאכטה, או כל הפעלה אחרת, עצם השהייה בלב ים הופכת את החוויה לשונה, מסקרנת וכזו שתיזכר לשנים רבות.

והכי חשוב לזכור כי מסיבת רווקות ביאכטה ניתן לערוך גם ביום, מי אמר שהמסיבה חייבת להיערך בלילה? להיפך הפלגה ביאכטה בצהרי היום מזכה אתכן במנת שיזוף הגונה, בשמש מלטפת, בים חמים ונעים שאפשר להשתכשך בו, שלא לדבר על הנוף... עוצר נשימה.

זהו אחד היתרונות מני רבים כאשר חוגגים בסטייל ועורכים מסיבת רווקות ביאכטה, אפשר גם ביום וגם בלילה, מה שבטוח שזו תהיה חוויה מהסרטים.

תגיות:  ערבי נשים / מסיבת רווקות   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות