יום הולדת | יום נישואים

אתר בא לי Party (מסיבה) ריכז עבורכם מאמרים בנושאים רבים הקשורים לארגון מסיבות ואירועים פרטיים. כאן תוכלו להעשיר את הידע שלכם ולקבל רעיונות מדליקים לארגון יום הולדת, יום נישואים, מסיבות למבוגרים וכל אירוע פרטי אחר.

סוגי אירועים:


מסיבת הפתעה

מי לא אוהב מסיבות הפתעה? הרגע שבו נכנסים לחדר חשוך או לכל מקום אחר ופתאום כל החברים הטובים למיניהם קופצים וצועקים "הפתעה", נכון שבאותה דקה חתן המסיבה נכנס לשוק ולא יודע מה להגיד אבל זה הופך את כל האירוע למרגש הרבה יותר. עכשיו המקום לשאול איך עושים את זה? מה צריך לעשות בכדי להרים הפקה שכזו בה יש כמובן את האמרגן הראשי, חברי הסוד המשתתפים במסיבה, אותם אלה שאסור להם "לפלוט" בטעות שום דבר שעלול לסכן את האירוע, המיקום, האוכל והכי חשוב שעד לרגע עצמו לבעל יום ההולדת לא יהיה מושג ולו הכי קטן שעורכים לו מסיבת הפתעה.

כאשר מחליטים לארגן מסיבת הפתעה עבור יום הולדת 30 או מסיבת יום הולדת 40 או כל גיל אחר, יש לקחת בחשבון החל מהפרטים הגדולים ועד לפרטים הכי קטנים, בכדי שמארגן ההפתעה לא ישבור את הראש וייכנס ללחץ שהכול עומד לקרוס לו בכל רגע, זה המקום להציג מספר טיפים חשובים היכולים להיות לעזר. ראשית יש לשקול אם בעל יום ההולדת בכלל אוהב הפתעות, יש כאלה השונאים את הסיטואציה ונכנסים ללחץ ולמבוכה מכך היות ולא הם אלה שהזמינו את האנשים ובמידה ושכחו מישהו, או שהפתיעו אותו כשהוא לא במיטבו נניח כשהוא בבגדי פיג''מה, או במידה ומדובר בבחורה אזי כשהיא לא מאופרת, מסורקת ואז חבל על כל הטרחה, בסופו של דבר בעל מסיבת יום ההולדת ייהנה אבל היה מעדיף שהדברים היו נעשים אחרת.

מסיבת הפתעה - תאריך

מומלץ לבחור את יום האירוע לקראת סופשבוע, זה יותר נוח לאנשים כדוגמת יום חמישי או מוצ"ש, אבל כמובן אם מדובר ביום הולדת השאלה המתבקשת הינה מתי התאריך ולפי זה יקבע יום המסיבה, עדיף לפני תאריך יום ההולדת כך ההפתעה תהיה גדולה יותר, או לסירוגין אחרי התאריך עצמו, ואז ביום ההולדת יצאו רק קומץ חברים כי "השאר לא יכלו". כך גם אם מדובר במסיבת שחרור, מסיבת יום נישואין.

מסיבת הפתעה - האורחים

על מארגן המסיבה מוטל התיק של את מי להזמין, כמובן שהכול תלוי באיזה סוג של מסיבת הפתעה זו, במידה ומדובר ביום הולדת אז בדרך כלל החברים הטובים יוזמנו ובנוסף לעיתים גם אחים. אם זו מסיבת שחרור מצה"ל יתווספו כמובן החבר''ה מהצבא, משפחה קרובה, אולי מפקדים כאלה ששרת עמם לאורך תקופת שירותו. ניתן להוסיף קצת עניין ולהזמין גם חברים מהתיכון או מהעבר, דבר שיהפוך את האירוע למרגש יותר. כאשר מדובר במסיבת גיוס ניתן להוסיף משפחה, חברים לעבודה וכדומה. צריך קודם כול לדעת מה מספר האנשים שיוזמנו לאירוע ורק אז להחליט על המיקום היות ולא ניתן לעשות את ההיפך. מקום שלא יצליח להכיל את כולם יבאס, עדיף מצד שני גם לא להגזים במספר אנשים מופרז כדוגמת אלה שמזמינים אותם כי לא נעים או כי אין ברירה או אנשים רחוקים, כל אלה רק יתרמו לאווירה לא נוחה ונעימה, אלא אם מדובר באדם בעל חברים רבים מאוד ואז אפשר לשכור אולם קטן(כמובן אם יש מי שיממן זאת) או לערוך זאת במועדון. לאחר שרשימת המשתתפים סגורה אפשר להתחיל לבחור את המיקום.

מסיבת הפתעה - המיקום

איפה הכי כיף יהיה לערוך את מסיבת ההפתעה, בבית של בעל יום ההולדת או בבית של אחד מבתי החברים, בפארק, גינה או יער. על גג של אחד החברים באם יש כזה. במסעדה או בפאב, ברבים מהפאבים כיום ישנם חדרי V.I.P שניתן לערוך בהם מסיבות פרטיות ואז מצד אחד קיימת אינטימיות ופרטיות רק של החברים ומצד שני זו תחושה של פאב, אנשים ובילוי, כמו כן בסיטואציה שכזו על החברים לא מוטל העול של הכנת האוכל, אלכוהול וכדומה. ניתן כמו כן לשכור וילה ללילה באזור הנגיש לכולם, או על חוף הים בבוקר או בשעת השקיעה לצד מדורה, כמו גם ביער או באזור אחר של טבע או מים.

מסיבת הפתעה - אוכל

במידה ועורכים את מסיבת ההפתעה בכל מקום למעט פאב, מסעדה או מועדון, ועל מנת שלא כל הנטל ייפול על אותו אחד שאצלו נערכת המסיבה, אחרי הכול הוא לא בעונש, יש לחלק את האוכל בין כל המשתתפים, הקינוח, האלכוהול, והצביון שהוחלט למסיבה באם חלבי, בשרי, נשנושים או ארוחה, כך העול נופל שווה בשווה בין כל החוגגים ואף אחד לא מרגיש פרייר, או שהוציא יותר מדי כסף שאין לו, וזה גם לא יותר מדי לבקש מכל אחד שיביא איתו משהו.

מסיבת הפתעה - הפיתיון

הכול טוב ויפה אבל נשאלת השאלה מי יצליח להוציא את בעל מסיבת ההפתעה מהבית, יאכיל אותו בלוקשים כאלה ואחרים עד שיגיע עמו למקום האירוע מבלי שזה ינחש מה מתרחש. צריך שזה יהיה חבר טוב, אחד שגם ניכן בכישרון משחק והצגה כך שלא יסגיר את מה שהולך לקרות ושהכול ילך כפי שתוכנן, מעין אליבי שימשוך את הזמן, כי הרי אין טעם להגיע למקום כאשר לא כולם נמצאים שם, הוא יהיה בקשר עם מארגן המסיבה תוך כדי וימצא את התירוץ הנכון לסיבה מדוע להגיע למקום זה או אחר ומדוע , באם הצליח אז הכול הלך כמו שצריך.

מסיבת הפתעה - מתנות

מתנות במסיבה כזו או אחרת זה שיקול אינדיווידואלי, אין להרגיש לחץ שבגלל שמדובר במסיבת הפתעה

מצופה שכול אחד יגיע עם מתנה, זה נתון לשיקול עצמי, באם מדובר במסיבת הפתעה בבית כזה או אחר וכל אחד צריך להביא אלכוהול או אוכל לא בטוח שיחד עם זאת תגיע גם מתנה, לעיתים יש החושבים שמתנה בגיל כזה או אחר היא מיותרת או לא במקום, לכן ראשית אין לדרוש מהמשתתפים להגיע עם מתנה ולא ליצור מצב לא נעים של טקס פתיחת מתנות במהלך האירוע.

מסיבת הפתעה - התנהלות המסיבה

יש לקחת בחשבון מיהם המשתתפים במסיבה, באיזה מקום היא נערכת ומיהו החוגג וכל זאת בכדי לא ליצור מצב לא נעים של מבוכה הן של החברים והן של החוגג, עדיף לערוך את המסיבה במקום ניטראלי, מהנה ולא איזשהו מכנה משותף הקשור רק לקומץ מהנוכחים, יתרה מזאת אם במהלך המסיבה יש אנשים המרגישים שהספיק להם זה בסדר ללכת מסיבה זו או אחרת העיקר שהגיעו. הכי חשוב במסיבת הפתעה כזו או אחרת שכולם ישתפו פעולה ושאף אחד לא יסגיר את המתקרב לבוא, ובמידה ומישהו כזה או אחר פישל צריך שתהיה תוכנית חלופית כי אחרי הכול חבל שתרד לטמיון ההפתעה בגלל חבר כזה או אחר לכן יש הכול לקחת בחשבון מלכתחילה.

מסיבת הפתעה – קישוט ועיצוב

אמנם תלוי באיזה סוג של מסיבה מדובר אבל יחד עם זאת לגיל אין גבול ויש לקשט את מקום האירוע כך שזה ירגיש יום הולדת, או כל דבר אחר בבלונים, פרחים, מוזיקה וכדומה וזאת בכדי שהאירוע יקבל נפח גדול יותר והאווירה תהיה בהתאם.

והעיקר שיהיה כיף, אירוע בלתי נשכח שייזכר לשנים רבות והכי חשוב שזו תהיה הפתעה.

תגיות:  מקום למסיבה   מפיקי מסיבות   עוגות לאירועים   קייטרינג למסיבות   השכרת ציוד   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות