צלם אירועים | DJ

יום הולדת - בא לי Party, מסיבה, הנו אתר המציע מגוון רחב של הצעות ופתרונות למכלול הנושאים שבארגון מסיבת יום הולדת, יום נישואים, מסיבה למבוגרים או כל אירוע פרטי.
יום הולדת - בא לי Party, ספק מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לארגון אירוע פרטי, מסיבת יום הולדת למבוגרים.
האתר בא לי Party (מסיבה) מציג מפעילים רבים, מפיקי מסיבות, קייטרינג ומשקאות לאירועים, סדנאות למסיבות, רעיונות למקומות למסיבת יום הולדת, קישוטים וציוד להשכרה, עוגות ומתוקים ועוד אטרקציות רבות. אז שיהיה במזל טוב.

סוגי אירועים:


מוסיקה וצילום אירועים

כאשר רוצים להיזכר ברגע משמעותי שקרה בחיים - באירוע חד פעמי, בחתונה ולאחריה הלידה, הבריתות הילדות והנעורים, כול שצריך הוא לפתוח את אלבום התמונות ולהתרפק. לעיתים תמונה אחת מספרת עולם ומלואו וחובה בתוכה אלף מילים. ישנם אנשים שלא מייחסים חשיבות רבה לכול נושא הצילום הם מעדיפים לחיות את הרגע ולא להנציחו בדרך זו או אחרת, ורק לאחר זמן רב הם אוכלים את הלב ומבינים שאת הנעשה אין להשיב.

יש כאלה הרואים בכול זה טרחה רבה "מה שאני אעמוד ערב שלם מאחורי עדשה בכדי לעשות בוק", או שבמידה וכבר מתחילים לתעד אירוע, תמיד יהיו אנשים שלא יסכימו להצטלם כי הם יוצאים לא פוטוגניים וחס ושלום אם מישהו יראה את התמונות לאחר מכן. אולם מרבית האנשים רואים בצילום כחלק בלתי נפרד מאירוע או מסיבה. לדוגמה בחתונה, אם בעבר הרחוק הייתה רק מצלמה פשוטה וממנה פותחו תמונות סטילס בצבעי שחור לבן. היום הדברים השתנו ללא היכר, לצד תמונות הסטילס הלכו וחדרו מסרטות הוידיאו, מצלמות רחף, סרטי וידאו המוקרנים על מסכי ענק וכדומה.

בוודאי לא תרצו שאירוע או מסיבה בהם השקעתם את מירב מאמציכם וכוחותיכם יתפוגג עם הזמן ללא תיעוד וכאשר בחלוף הזמן תיזכרו בו בחיוך לא יהיה לכם דבר מלבד המוח וחבל. על כן אחד הדברים החשובים ביותר שחייבים לקחת בחשבון כאשר מתחילים לארגן אירוע או מסיבה הוא כמובן הצילום. טיפ או שניים בנושא:

טיפ ראשון באם מדובר באירוע גדול ורב משתתפים, מומלץ לא להסתפק רק במצלמה אחת אלא בכמה, וזאת בכדי לא לפספס שום דבר במהלך הערב.

טיפ שני: למה להסתפק רק במצלמת סטילס אם אפשר להוסיף גם וידאו, ולאלו מכם שאין תמיד ניתן להשכיר ציוד זה.

טיפ שלישי: את כול צי המצלמות והמסרטות מומלץ לנסות מבעוד מועד וזאת בכדי למנוע אכזבה גדולה באם משהו ישתבש בדרך.

אז קדימה למסלול. באם המיקום הנבחר מעט חשוך, יש כמובן להצטייד בתאורה המתאימה.

מומלץ להביא לפחות מצלמה אחת או שתיים של סטילס, מצלמת וידאו ואם מדובר באירוע בסדר גודל רחב, מצלמת רחף היא אפשרות נהדרת. זהו זיכרון נחמד ומשעשע שתוך כדי האירוע הנוכחים יברכו את החוגג או החוגגים למול המצלמה. אפשר גם להסריט קטע מבעוד מועד ולהקרינו במהלך הערב.

לאלו שלא רוצים להתעסק עם נושא זה יותר מדי הפתרון הפשוט והקל הוא להזמין חברת צילום והיא מניסיונה העשיר תשלח את מספר הצלמים והציוד המתאים וכול שנותר לכם הוא רק להצטלם ולככב בסרט האירוע. יתרון נוסף בכך הוא שהחברה לאחר מכן מכינה סרט ערוך וקצר של האירוע ואין מזכרת יפה ומרגשת יותר מזו.

מוסיקה

לצד הצילום ישנו אלמנט נוסף לא פחות משמעותי והוא מוסיקה. גם כאן אין טעם להרים גבה ולשאול "למה זה כל כך חשוב אם במילא כולם מדברים ולא מקשיבים למה שמתנגן ברקע, זה רק יפריע".

אולם זה אינו מדויק. תמיד בתחילת כול אירוע או מסיבה עד שכול האורחים מתכנסים, מתנגנת מוזיקת רקע נעימה ובדרך כלל האורחים גם מוצאים עצמם מזמזמים אותה. מוסיקה היא מוטיב חשוב מאוד ליצירת אווירה שמחה ונעימה. יתרה מזו מוסיקה מכילה בתוכה עולם ומלואו, היא מהווה לא מעט הפעלות באירועים ומסיבות כדוגמת מעגל מתופפים היוצרים אווירה קסומה ואתנית, או כאלו התוקעים בשופר באווירה יהודית ודתית יותר. לאלו האוהבים מסיבות קופצניות יותר הרי לא ניתן לעשות זאת ללא מוסיקה, על ידי תקליטן טוב שינגן את השירים האהובים על החוגג או החוגגים. שימוש נוסף אמנם קצת אחר במוסיקה, הינם ערבי קריוקי, שם המוסיקה מקבלת את מרב תשומת לב. לצלילי מוזיקה כול אחד מפגין את יכולות השירה שלו והשאר כמובן משתעשעים. אם מדובר במסיבה סביב נושא מסוים כדוגמת ערב מזרחי מלווה ברקדנית בטן, המוסיקה היא מרכיב לא פחות חשוב מהרקדנית. כך גם אם המדובר הוא בערב ספרדי, סלסה וכדומה. כמו כן ניתן ללכת למועדון ריקודים וגם שם המוסיקה היא חלק בלתי נפרד מהאירוע. כך שלא משנה איך מסתכלים על זה לא ניתן לערוך אירוע או מסיבה ללא מוסיקה, כי אז הוא יקבל קונוטציה של לוויה ולא לשם כך כינסנו את כול קרובינו, לכן וודאו כבר בתחילת ארגון האירוע שהמוסיקה קיבלה את המקום הראוי לה.

והעיקר שיהיה במזל טוב.

תגיות:  מוסיקה לאירועים   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות