גרפולוגיה | גרפולוג

יום הולדת - בא לי Party, מסיבה, הנו אתר המציע מגוון רחב של הצעות ופתרונות למכלול הנושאים שבארגון מסיבת יום הולדת, יום נישואים, מסיבה למבוגרים או כל אירוע פרטי.
יום הולדת - בא לי Party, ספק מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לארגון אירוע פרטי, מסיבת יום הולדת למבוגרים.
האתר בא לי Party (מסיבה) מציג מפעילים רבים, מפיקי מסיבות, קייטרינג ומשקאות לאירועים, סדנאות למסיבות, רעיונות למקומות למסיבת יום הולדת, קישוטים וציוד להשכרה, עוגות ומתוקים ועוד אטרקציות רבות. אז שיהיה במזל טוב.

סוגי אירועים:


גרפולוגיה במסיבות ואירועים

קיימות אינספור אפשרויות להפעלות למסיבות ואירועים. גדולתו של מארגן האירוע היא בסלקציה מתוך כול אותו היצע רב, ובכך להתאים את ההפעלה לנוכחים לבל ישתעממו או ירימו גבה. המטרה היא כי האורחים יסחפו לערב בלתי נשכח וייהנו מחוויה של פעם בחיים. ההפעלות הקונבנציונאליות הינן ארוחה במסעדת גורמה, ערב שירה בציבור, ברביקיו וכדומה, ולצידן הפעלות מעט לא שגרתיות כדוגמת סקסולוגית, רקדנית בטן, מיסטיקאית וכדומה. קיימת הפעלה אחת קצת פחות נפוצה אולם יחד עם זאת מרתקת והמדובר כמובן הוא בגרפולוג.

בחשיבה ראשונית זה נשמע מעט משעמם ומיותר " בשביל מה להזמין איש מקצוע כזה שבמהלך הערב כול שיעשה, הוא להסביר אילו אותיות מסמלות מה, למה זה כבר מועיל?" כמובן שתפיסה זו מבסיסה היא מוטעית, אחרי ערב עם גרפולוג אתם תסתכלו אחרת על כול מילה שאתם כותבים ועם הטיפים שייתן, החיים של חלקכם בטוח הולכים להשתנות.

לפני הכול טיפ או שניים:

טיפ ראשון יש ליידע את הגרפולוג מבעוד מועד על מספר האנשים שצפויים להשתתף באירוע. זה חשוב עבור ההבניה של ההפעלה.

טיפ שני: כאשר מדובר בהפעלה שכזו מומלץ לבחור במיקום המתאים ולערוך את האירוע כולו במקום סגור. ניתן אפילו בגינה אך לא במקום המוני או גדול מדי הדבר עלול לפגוע באפקטיביות ובהפעלה כולה.

טיפ שלישי: רצוי לבקש מכול משתתף מבעוד מועד לכתוב בערך כ- 6 שורות על פיסת נייר, דבר שישמש את הגרפולוג בזמן ההפעלה - למרות שאם אינכם רוצים לחשוף את שעומד להתרחש אפשר לוותר על כך.

טיפ רביעי: אווירה מתאימה היא מוטיב חשוב מאוד ועל כן רצוי שבמקום, האורות יהיו מעט עמומים, מוזיקת רקע נעימה, סדרי ישיבה נוחים ומרווחים, וכמובן יין איכותי וטוב רק יכול להוסיף.

לאחר כול זה הגיע הזמן להבין מה בעצם עושה הגרפולוג במשך קרוב לשעתיים באירוע? גרפולוגיה למי שאינו בקיא הינה תורת כף היד, לא ניתן לנבא באמצעותה את העתיד אלא לנתח אופי, לחדור אל נפש הכותב לעומק, לחשוף כישורים ותכונות כאלה ואחרות החבויים בו, יכולות מקצועיות, אבחון תעסוקתי וכדומה. ועכשיו להפעלה עצמה, בחלק הראשון ייתן הגרפולוג הרצאת העשרה קצרה בנושא, רקע ושימושי הגרפולוגיה בתחומים שונים בחיינו וכמובן טיפים שונים לגבי אותיות מסוימות ומהן מסמלות כדוגמת האות מ' א' ש' וכדומה, מה מעידה חתימתו של אדם על תכונות האופי שלו, על יכולותיו וכישוריו. בחלק השני כול משתתף יכתוב על פיסת נייר בערך כ-6 שורות כול שעולה על רוחו.

אלו הרוצים לשמור על דיסקרטיות לא יחתמו בשמם(או שיוחלט כך מראש לגבי כולם) והשאר ישמרו אצלם את הדף עד שתורם בסבב יגיע. הגרפולוג בעצם ינתח את כתב היד של כול אחד ואחד החל מיכולותיו המקצועיות, אבחון תעסוקתי באם צריך, תכונות אופי המחבלות בהישגיו או בזוגיות שלו, תחומי חייו במישור הרגשי - הכוונה למעצורים חברתיים, רגשיים וכדומה, כמובן מבלי להביכו למול כול הנוכחים. אל דאגה, גם תכונות וכישורים חיוביים מופיעים, לא תמיד הכול שחור. לאחר מכן כאנקדוטה לסיום הוא יבחן את כתב היד של הזוגות, הן של הגבר והן של האישה ויציג את התכונות השליליות והחיוביות שלהם בהקשר הזוגי. אל דאגה, הגרושים, הרווקים והאלמנים שבחבורה לא יקופחו. על פי כתב ידם הוא ינתח גם כן את אותם תכונות העלולות להוות מכשול ביצירת מערכת יחסים חדשה וכיצד על פי כתב היד של המין השני ניתן יהיה לדעת האם יצמח קשר זוגי. לבסוף חייבים להותיר זמן לשאלות המטרידות ומעסיקות את הנוכחים. מה שבטוח שהגרפולוג יוצף בהן ולא יידע מאיפה להתחיל. זה כמו תיבת פנדורה שאחרי שהיא נפתחת כבר לא ניתן לסגור אותה בחזרה כל כך מהר. גם לאחר שהגרפולוג יסיים את ההפעלה, אתם עוד תמשיכו לדבר על כך זמן רב. אחרי הכול לא בכול יום בא מישהו ומצליח לקלוע בול בנוגע ללא מעט תכונות, כישורים ומערכת היחסים בה נמצאים.

מה שבטוח שאחרי אירוע אחד בו ישתתף גרפולוג, הדבר יהפוך להפעלה גם באירועים הבאים.

העיקר לקחת הכול בפרופורציה הנכונה וליהנות מערב של פעם בחיים.

תגיות:  הפעלות למסיבות   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות