הפקת אירועים | מפיק מסיבות

יום הולדת - בא לי Party, מסיבה, הנו אתר המציע מגוון רחב של הצעות ופתרונות למכלול הנושאים שבארגון מסיבת יום הולדת, יום נישואים, מסיבה למבוגרים או כל אירוע פרטי.
יום הולדת - בא לי Party, ספק מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לארגון אירוע פרטי, מסיבת יום הולדת למבוגרים.
האתר בא לי Party (מסיבה) מציג מפעילים רבים, מפיקי מסיבות, קייטרינג ומשקאות לאירועים, סדנאות למסיבות, רעיונות למקומות למסיבת יום הולדת, קישוטים וציוד להשכרה, עוגות ומתוקים ועוד אטרקציות רבות. אז שיהיה במזל טוב.

סוגי אירועים:


מפיקי מסיבות ואירועים

מי לא אוהב מסיבות ואירועים המציינים תאריך משמעותי כזה או אחר ובהם החוגג בעצם רוצה לחלוק את אושרו עם כול החברים והמשפחה הקרובים לו ביותר? העניין הוא שלא תמיד יש את הכוח והעצבים להתחיל להתעסק בכול הקשור מסביב. הרי ארגון של אירוע או מסיבה לא מסתכם ברשימת המוזמנים והאוכל, יש כל כך הרבה דברים נלווים שרק כאשר מתחילים להיכנס לעניינים, בעצם מבינים עד כמה זהו אתגר. כול חוגג רוצה לערוך ערב מיוחד, בלתי נשכח ומהנה. ישנם כאלה שנתקעים כבר בהתחלה בשלב הרעיון מה שיוצר תסכול ובצדק. ישנם המבינים שזה גוזל מהם יותר מדי זמן ואנרגיות, ויש את אלה הרוצים לערוך אירוע נוצץ וגרנדיוזי ולא יתפשרו על פחות מזה . לכן קיים פתרון אולטימטיבי שרבים בכלל אינם מודעים לו או שלא חלמו להשתמש בו והוא כמובן לשכור מפיק למסיבה או לאירוע.

בעבר פונקציה זו הייתה קיימת במינון נמוך אם בכלל ורק מפורסמים היו שוכרים מפיק שידאג לכול ועליהם היה רק להגיע בערב לאירוע של עצמו. עם השנים נושא זה רק הלך וצבר תאוצה יותר ויותר וכיום מפיקי אירועים הם דבר נפוץ ומקובל ביותר. למה לשבור את הראש אם יש מישהו אחר שיעשה זאת עבורכם? ומכאן נגזרת השאלה מה בעצם עושה מפיק מסיבות ואירועים?

לעבודתו יש מספר שלבים: בשלב הראשון הוא נפגש עם החוגג או החוגגים בכדי להכירם, להבין את אופי האירוע, מספר המשתתפים ומהו הקונספט במידה וקיים אחד כזה. כאן מגיע גלגל ההצלה הראשון, למפיקי אירועים ניסיון עשיר בכול הקשור לארגון מסיבות לכן הם יכולים לתת רעיונות היכן כדאי לערוך את האירוע, מה מספר המשתתפים המומלץ, האם המסיבה תהיה סביב נושא מסוים ואז גם כול המשתמע מכך. בהמשך יעבור אתכם המפיק על התוכנית האומנותית של האירוע. אמנם באירועים מסוימים ישנם נאומים וברכות בהתחלה אז מה אחר כך? זהו בעצם גלגל ההצלה השני יש כל כך הרבה הפעלות שללא מפיק בחיים לא היו חושבים עליהם כלל. יתרה מזו, המפיק הוא המחבר בין כול מה שצריך בכדי ליצור את ההפעלה המושלמת בפרט ואת האירוע בכלל. סקסולוגית, גרפולוגית, קריוקי וכדומה זהו רק פירור קטן בתוך העוגה. לאחר שנבחרה ההפעלה המיוחלת, מפנים את הבמה רק לעבודת המפיק.

זהו השלב השני בו בעצם האירוע מתחיל לרקום עור וגידים. המפיק הוא המתווך בין כול הגורמים החל מחנות הפרחים ממנה יוזמנו הסידורים, חברת הקייטרינג ואילו תפריטים היא מציעה והרי לא ניתן להזמין אוכל ללא כלי הגשה מרשימים המונחים על שולחנות דקורטיביים. איזו מוזיקה תתנגן ברקע במהלך המסיבה, האם אלה יהיו שירים אותם החוגג אוהב או המתאימים לקונספט של האירוע כולו, כיצד הכי נכון לקשט את המקום כך שתיווצר אווירה קסומה, חגיגית ונוצצת. בכול הקשור להפעלה עצמה אפילו שזו כבר נבחרה, עדיין יש לערוך סקר ולבדוק מי הכי טוב, ישנן הפעלות הדורשות ציוד מיוחד או חלל מסוים ותוך כדי עבודה הרי ידוע שתמיד צצות בעיות לא צפויות, גם את זה המפיק לוקח בחשבון.

טיפ חשוב, יש לעבוד ולבקר את המפיק ולראות שהוא עובד עם הצעות מחיר ולא מביא חברים שהוא מפרגן להם מראש וייקחו יותר כסף כעמלה..

חשוב לציין שלאורך כול הדרך מארגן המסיבה- החוגג מעורה במה שמתרחש ונמצא גם הוא עם יד על הדופק, אולם את העבודה הקשה באמת עושה המפיק. לאחר כול המרוץ הזה שלעיתים הוא גם נגד הזמן והיכולות, מגיע השלב השלישי והוא הערב המיוחל. אל דאגה המפיק אינו מסיים את עבודתו לפני סוף הערב. לאחר שהמפיק הנמצא בשטח מספר שעות לפני המסיבה או האירוע וזאת כמובן בכדי לוודא שהכול עובד כשורה, מתחילים לטפטף האורחים ובעל השמחה וגם כאן המפיק הולך יד ביד עם האירוע שחס ושלום משהו לא ישתבש תוך כדי הערב. כאשר מסתיים הערב המפיק, נושם לרווחה ותחושת הקלה מציפה אותו, תם ונשלם עוד אירוע מוצלח שקצר מחמאות רבות. לאחר כול זאת ניתן להבין שמפיק אירועים הוא בעצם סוג של מושיע. במקום לנסות ולעסוק בכול הפרטים, גם הקטנים ביותר שבמקרה הטוב ישכחו אחד או שניים מהם, מומלץ לתת את המושכות למפיק. אל דאגה גם כאשר יש מפיק אתם עדיין תהיו מעורבים בכול ארגון האירוע או המסיבה רק במינון נמוך ורגוע הרבה יותר. יתרה מזו, המפיק הוא מאגר רעיונות מהלך, ועל כן האירוע בסופו של דבר יצא מושלם, חגיגי בדיוק כמו שחלמתם ולבד לא בטוח שהייתם מצליחים להגשים פנטזיה זו.

העיקר שיהיה הרבה מזל טוב. מה שבטוח שחתן האירוע יגיע כמו מלך שליו ורגוע ולא בהיסטריה טוטאלית כשפניו סמוקות מלחץ ומעצבים.

תגיות:  מפיקי מסיבות   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות