מיסטיקאית | מיסטיקה

יום הולדת - בא לי Party, מסיבה, הנו אתר המציע מגוון רחב של הצעות ופתרונות למכלול הנושאים שבארגון מסיבת יום הולדת, יום נישואים, מסיבה למבוגרים או כל אירוע פרטי.
יום הולדת - בא לי Party, ספק מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לארגון אירוע פרטי, מסיבת יום הולדת למבוגרים.
האתר בא לי Party (מסיבה) מציג מפעילים רבים, מפיקי מסיבות, קייטרינג ומשקאות לאירועים, סדנאות למסיבות, רעיונות למקומות למסיבת יום הולדת, קישוטים וציוד להשכרה, עוגות ומתוקים ועוד אטרקציות רבות. אז שיהיה במזל טוב.

סוגי אירועים:


מיסטיקה לאירועים פרטיים ומסיבות

כאשר מדובר באירוע או במסיבה, אנשים נחלקים למספר קבוצות. יש כאלה הרוצים אירוע בלתי נשכח, נוצץ ויוקרתי ולשם כך הם יעשו הכול: ישכרו ציוד, יזמינו קייטרינג ויבחרו בהפעלה המקורית והגרנדיוזית ביותר כמרכז הערב. יש כאלה שאינטימיות היא שם המשחק אצלם והם בוחרים במיקום שקט וסולידי, אירוח צנוע ונעים ולא בטוח שיבחרו בהפעלה כזאת או אחרת כחלק מהאירוע. הם מעדיפים לציין את האירוע בחגיגה קטנה בלי כול הרוח והצלצולים שמסביב. יש כאלה המשלבים את כול העולמות בוחרים במיקום בהתאם למספר המשתתפים ולא בסדר גודל של אולם חתונות ובהפעלה סימבולית מעניינת ומהנה, אולם יחד עם זאת לא משהו מנקר עיניים או עצום. וישנם כאלה שבמקום לשבור את הראש ולנסות להיות מקוריים מחליטים ללכת על אירוע הכול כלול ולערוך ארוחה במסעדה טובה וכדומה. אז במקום כול זה ישנה הפעלה קסומה המתאימה לכול אירוע ומסיבה ומה שבטוח שזה יהיה ערב בלתי נשכח, מסתורי ומיסטי כאחד, כמובן שהמדובר הוא על ערב מיסטיקה.

ראשית מספר טיפים:

טיפ ראשון הפעלה של מיסטיקה מומלץ שתתקיים באירוע בו אין מספר רב של משתתפים, כך היחס הוא אישי עבור כול אחד, ניתן לפתוח בקלפים, קפה וכדומה לכולם ולא רק לחוגג המסיבה.

טיפ שני חובה ליצור את האווירה המתאימה, זה משנה את כול הערב מן הקצה אל הקצה. בעזרת נרות ארומאטיים, תאורה מעט עמומה ומוזיקת רקע נעימה כולם יכנסו לאווירה. כמו כן צריך לערוך את המסיבה במקום בו כולם ירגישו בנוח, יוכלו לשבת ולהתרווח, כמו שנאמר להתאים את המיקום להפעלה. לא ייתכן שתוזמן מיסטיקאית למסעדה המונית ורועשת.

טיפ שלישי מיסטיקאית חולשת על תחומים רבים כדוגמת אסטרולוגיה, קריאה בטארוט, בקפה, בכף יד ובקריסטלים. לאלו הנמשכים רק לתחום אחד או שניים, או יודעים כי האורחים שלהם לא יתלהבו מקריאה בקלפים, מומלץ מראש לבנות את הערב, כמובן בשיתוף עם המיסטיקאית וכך ניתן יהיה להתעכב על נושא המושך את כולם ולהתעכב פחות על נושא אחר.

ועכשיו לעניינים. מה בעצם קורה בערב עם מיסטיקאית? לאחר שנבחר המיקום המתאים, האוכל ונוצרה האווירה הנכונה, המיסטיקאית תפתח את ההפעלה בהרצאה כללית על מיסטיקה, רוחניות, נגיעה קלה בטארוט ומה הם מסמלים וכך גם על קריאה בכף יד והדובדבן שבקצפת אסטרולוגיה וכוכבים- שזהו תחום מרתק. היא תחלוש על מאפייני המזלות השונים, קווי אופי ונקודות חולשה וחוזק.

לאחר מכן כאשר האווירה כבר התחממה, הגיע שלב הטיפים ומעט כלים לקריאה בכף יד ובטארוט, משמעות קריסטלים ואבנים שונות בהתאם למזל ולניתוח האופי וכדומה. החלק האחרון של הערב שהוא גם המעניין ביותר, המיסטיקאית תערוך סבב של כול הנוכחים ותקרא להם בכף היד או בטארוט על פי בחירתם וכמובן ניתוח קטן הקשור למזל- זה רק יכול להוסיף. הזוג החוגג או חתן המסיבה יזכו לניתוח מעמיק יותר אחרי הכול מגיע להם. משך ההפעלה הוא בדרך כלל בין שעה וחצי לשעתיים, כך שמומלץ לתכנן אותה מראש. חשוב מאוד בערב שכזה לקחת הכול בפרופורציה הנכונה, גם אם הדברים ששומעים הם אינם כל כך אופטימיים.

לפני סיום, מומלץ לערוך את המסיבה במקום שקט יחסית בטבע או בבית זה רק יוסיף למסתוריות, וכמובן אחרי ארוחה טובה או לפחות כוס יין אחת או שתיים.

הטיפים, הגילויים והקריאה הפרטנית הם לא דבר ששוכחים כל כך מהר, אחרי הכול מתי בפעם האחרונה אם בכלל, קראו לכם בכף היד, בטארוט וניתחו קווים כללים באופי שלכם?

ישנם אנשים שענייני המיסטיקה והרוחניות כלל לא מדברים אליהם, או המחזיקים בתפיסה מוטעית בכול הקשור לנושא. אבל אסור לפסול דברים על הסף כי לכאורה אולי הם נראים משעממים או בלתי אמינים. להיפך, מומלץ וכדאי לנסות אותם. מה שבטוח שכבר במהלך הערב תעמדו על טעותכם ותבינו עד כמה העולם הרוחני והמיסטי הוא מרתק וצופן בחובו הרבה מאוד סודות ומסתורין.

לאלו שגם בסוף הערב לא ייכבשו על ידי עולם זה לפחות הם נחשפו למשהו מעט חדש, אחר ומקורי. והעיקר שיהיה הרבה מזל טוב, כיף והנאה.

תגיות:  הפעלת מיסטיקה   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות