עוגות יום הולדת | עוגה מעוצבת

יום הולדת - בא לי Party, מסיבה, הנו אתר המציע מגוון רחב של הצעות ופתרונות למכלול הנושאים שבארגון מסיבת יום הולדת, יום נישואים, מסיבה למבוגרים או כל אירוע פרטי.
יום הולדת - בא לי Party, ספק מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לארגון אירוע פרטי, מסיבת יום הולדת למבוגרים.
האתר בא לי Party (מסיבה) מציג מפעילים רבים, מפיקי מסיבות, קייטרינג ומשקאות לאירועים, סדנאות למסיבות, רעיונות למקומות למסיבת יום הולדת, קישוטים וציוד להשכרה, עוגות ומתוקים ועוד אטרקציות רבות. אז שיהיה במזל טוב.

סוגי אירועים:


עוגות מעוצבות למסיבות

עוד לא המציאו את האדם שלא אוהב עוגות ומתוקים. יש כאלה שלא יכולים להתחיל את הבוקר בלי קפה ופרוסת עוגה, יש כאלה החייבים להוריד את הארוחה עם משהו מתוק ויש אפילו שלא יכולים לחיות בלי משהו מתוק לאורך כול היום. בחלוף השנים מבחר העוגות והקינוחים רק הלך וגדל. אם בעבר הייתה העוגה הכושית מסמר כול אירוע וחגיגה ואלו שרצו לשדרגה הוסיפו גם קרם וסוכריות, היום הדברים נראים אחרת לגמרי. מגוון הטעמים, הקישוטים, הצורות והצבעים הוא בלתי נגמר. לא עוד רק עוגת שוקולד או גבינה עם קישוטים אלא עוגות פירות, פאיים למיניהם, שיש, קציפות, שכבות והעיטורים הטעימים להפליא כדוגמת מרציפן, סוכריות, דובדבנים, קצפות בטעמים, כתיבת הקדשה מהחומרים המתאימים - בקיצור השמיים הם הגבול.

כמובן שגם המודעות חלחלה יותר ויותר עם השנים ומגוון העוגות המוצעות על כול מרכיביהן כיום מתאימות לכול אחד. עוגות ללא סוכר או קמח, עוגות יבשות ללא תוספות, צבעי מאכל או תוספים שונים. ולמה כול שנכתב עד עכשיו קשור? לא קיימת מסיבה או אירוע שבהם עוגות ומתוקים לא יהוו חלק משמעותי ונכבד אם לא המרכזי ביותר. אין להתייחס למתוקים רק כקינוח של אחרי האוכל אלא לגולת הכותרת באירוע ולתת להם את המקום המיוחד והמגיע.

לפני שמתחילים בתכנון הפקת המסיבה יש לקחת בחשבון מספר טיפים:

טיפ ראשון יש לאפות או לקנות עוגות כך שיספיקו למספר המשתתפים ולא לצאת מידי הנחה כי לא כולם אוכלים מתוק, ושחס ושלום לא ייווצר מצב שבו בשלב מוקדם של הערב לא יישארו מתוקים.

טיפ שני לפעמים עדיף במקום שתיים שלוש עוגות גדולות דווקא ללכת על מתוקים קטנים יותר כך השולחן נראה צבעוני ועשיר יותר. יתרה מזו, עדיף לטעום כמה סוגים שונים של מתוקים מאשר חתיכה אחת גדולה של עוגה.

טיפ שלישי: לא להכביד עם עוגות עשירות מדי. התחושה בדרך כלל אחרי שאוכלים פרוסה מהן היא כמו חמין, לכן מומלץ עוגות פירות קלילות, קציפות, פאים אישיים וכדומה. כאן המקום לא לשכוח שכחלק משלל המתוקים יש להתחשב גם באורחים שאולי יש להם מגבלות רפואיות ולהזמין גם מתוקים ללא סוכר, ג'לטין וכדומה.

טיפ רביעי: אם המסיבה נערכת סביב נושא מסוים כדוגמת חתונת כסף או זהב, המתוקים יכולים להוות חלק בלתי נפרד מהתפאורה, הצבעים והצורות יכולים רק להוסיף. לאלו הרוצים ללכת עד הסוף ניתן להכין עוגת חתן וכלה כמו בסרטים, מה שבטוח שהיא תגנוב את כול תשומת לב.

טיפ חמישי: יש לקחת בחשבון את תנאי מזג האוויר ביחס למיקום. אם מחליטים לערוך את המסיבה בטבע ומזג האוויר חם או לח, לא מומלץ כמובן להביא עוגות גלידה או כאלה שיימסו לאט אבל בטוח. חבל על כול ההשקעה. לאחר כול זה הגיע הזמן לאירוע עצמו. הרי ידוע שראשית מומלץ לבחור נושא למסיבה ואם אין זה בנמצא לעבור מיד למיקום. אם ישנו מרחב גדול מומלץ לפזר על שולחנות קטנים מיני מתוקים ובשני שולחנות נפרדים את העוגות, כמובן שמיותר לציין כי כדאי לבחור במתוקים צבעוניים ולסדר לפי צבעים, צורות או גדלים. אפשר גם לפי סוגים: השוקולדים בצד אחד, הפירות בצד אחר והגבינה במרכז. אם המיקום קטן יותר כדוגמת בית, גינה או סלון, אין טעם להתפרס על מגוון גדול מדי של סוגי מתוקים ועוגות. אפשר להתמקד במספר מצומצם יותר ולהניחם על שולחן מרכזי אחד או מספר שולחנות קטנים פזורים. את המסיבה פותחים בארוחה טובה ומושקעת. מומלץ לא לחשוף את המתוקים ולהשאירם כהפתעה לקינוח, מה גם שכאשר אנשים רואים מתוקים הם מתחילים לפנטז עליהם ואז התיאבון לארוחה נסתם אוטומטית כי הרי "חייבים להשאיר מקום לעוגה לא?".

לאלו שהמתוק זורם בעורקיהם אפשר שבנוסף להפעלה שתתקיים במסיבה, כול הערב יהיה סובב סביב המתוקים - הם יהיו כוכבי הערב. לא ארוחה או מתאבנים ולסיום קינוח, אלא ארוחה שלמה המורכבת אך ורק מקינוחים, עוגות ומתוקים. מה שבטוח שערב כזה לא יישכח להרבה שנים, ממש כמו בסיפור הילדים הבית של עמי ותמי. לאלו המחליטים להזמין קייטרינג אפשר כזה המתמחה בקינוחים ומתוקים ומה שבטוח שלאחר ערב שכזה לא תוכלו לגעת במתוק במשך זמן רב. מומלץ לא לאכול יומיים מראש, כך לא תהינה רגשות אשמה על כמות הקלוריות הבלתי נגמרת שתחדור לגוף באותה המסיבה, הרי אין גבול למה שניתן לעשות עם שוקולד, פירות, גבינה, מרציפן והטרנד החדש בצק סוכר.

למי שרוצה שהאווירה תהיה מושלמת יש לקשט את המקום ולערוך את השולחן/ות בצבעים הדומים לאלה של המתוקים, כמובן בכלי הגשה ייחודיים ואל לשכוח את הפונדט שוקולד, מפלי השוקולד החם הזולגים על פירות, מרשמלו וכדומה. ההתעסקות עם זה היא נחמדה והטעם הוא משהו מעולם אחר.

אז כול שנשאר הוא רק למצוא תירוץ למסיבה וקדימה לחטאים הקטנים שגורמים לכולנו לאושר ולחיוך גדול ורחב. אחרי הכול מתי בפעם האחרונה הייתם במסיבה שבה הכול מתוקים, עוגות ושוקולד?

תגיות:  עוגות לאירועים   יום הולדת למבוגרים   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות