קריוקי | יום נישואים | יום הולדת

יום הולדת - בא לי Party, מסיבה, הנו אתר המציע מגוון רחב של הצעות ופתרונות למכלול הנושאים שבארגון מסיבת יום הולדת, יום נישואים, מסיבה למבוגרים או כל אירוע פרטי.
יום הולדת - בא לי Party, ספק מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לארגון אירוע פרטי, מסיבת יום הולדת למבוגרים.
האתר בא לי Party (מסיבה) מציג מפעילים רבים, מפיקי מסיבות, קייטרינג ומשקאות לאירועים, סדנאות למסיבות, רעיונות למקומות למסיבת יום הולדת, קישוטים וציוד להשכרה, עוגות ומתוקים ועוד אטרקציות רבות. אז שיהיה במזל טוב.

סוגי אירועים:


מסיבת קריוקי

מי מאיתנו לא שר באמבטיה? או תוך כדי בישול ארוחה טובה, או ככה סתם לכיף, אפילו גם אלה הנשמעים כמו צרצרים. מה יכול להיות יותר כיף מאשר ערב שירה בציבור או כפי שנקרא על ידי רבים מאיתנו ערב קריוקי? כול החברים הקרובים מתכנסים לערב מהנה ומשעשע בו כול אחד חושף את כישרונותיו או אי כישרונותיו המוזיקאליים.

לפני שנכנסים לעניינים מספר טיפים חשובים.

טיפ ראשון: לפני שבוחרים בקריוקי כהפעלה של המסיבה יש לעצור לרגע ולחשוב האם היא מתאימה בכלל לאנשים ההולכים ליטול חלק באותו הערב. ישנם כאלו שלא מוצאים טעם בשירה או מרגישים במבוכה, דבר העלול לגרום לחוסר נוחות או יתרה מזו שהם ירגישו כבמעין עונש וחבל. מה גם שאת הקריוקי עושים המשתתפים ואם הם לא ירצו ליטול חלק, כול הערב ייפול.

טיפ שני: לאחר שנבחר הקריוקי כהפעלה של אירוע כדוגמת יום נישואין, חתונת כסף/ זהב וכדומה יש לבחור את המיקום האולטימטיבי. לאלו הרוצים חיים קלים ופשוטים אפשר ללכת למסעדה, מועדון או טברנה בהם מתקיים ערב קריוקי. כך תופסים שתי ציפורים במכה אחת - גם ארוחה טובה ודשנה וגם ערב שירה מהנה. רצוי לזכור שבערב כזה אינטימיות היא בדרך כלל לא בין הנמצא, היות ולא מדובר במסיבה פרטית או ערב סגור. יש לקחת זאת בחשבון בפרט אם מדובר במסיבת הפתעה.

לאלו האוהבים אינטימיות מומלץ לסגור מועדון לערב פרטי או לערוך זאת בגינה, חצר, חוף הים כך שהנוכחים הם רק המוזמנים עצמם. מה שבטוח שכול זה יוצר אווירה אחרת לגמרי, אחרי הכול מדובר באנשים המכירים שנים רבות, אולם לא תמיד נפגשים לעיתים תכופות . לכן ערב סגור ואינטימי רק יכול לתרום. לאלו הרוצים לקחת הפעלה שכזו מדרגה אחת יותר גבוה ניתן לשכור יאכטה ולצאת לשייט אל תוך השקיעה מלווה בארוחה טובה וכמובן בקריוקי.

טיפ שלישי: כאשר מחליטים על קריוקי כמרכז הערב אין מה לחשוש מהיכן יושג הציוד. באם מדובר במיקום כדוגמת בית, ניתן להשכיר את הציוד הדרוש כולל כול האפקטים ליצירת ערב קריוקי מושלם, בימינו אפילו במה ניתן.

טיפ רביעי: כשמדובר במסיבת הפתעה מומלץ ואף רצוי להכין שירים מראש שאותם החוגג אוהב במיוחד, זה רק יוסיף שמחה וכיף לחגיגה.

ועכשיו לעניינים ערב קריוקי יכול להיות ערב קסום, מהנה וחוויה מעולם אחר. הכול תלוי ראשית במיקום הנבחר, שנית עד כמה כול הנוכחים ישתפו פעולה. לכן מומלץ ליצור את האווירה הנינוחה ביותר. מומלץ להתחיל את הערב בארוחה משולבת עם יין איכותי וטוב, כמובן שלאלו הלא מעוניינים לטרוח ולבשל ניתן להזמין קייטרינג לאירוע ובכך לחסוך את כאבי הראש ולאט לאט להתחיל בחלק האומנותי. המיוחד בערב שכזה, שהכול אפשרי ומותר. גם אלו שאינם יודעים לשיר ונשמעים מעט צורם, בקריוקי הם ישמעו יותר טוב מאי פעם. לכישרוניים שבחבורה ניתן לשלב כלי נגינה כדוגמת גיטרה, מנדולינה, מפוחית וכדומה, כך תתנגן מוזיקת רקע וצלילים חיים.

יש אינספור רעיונות הקשורים בהפעלת קריוקי, ניתן לבחור את השירים מראש בהתאם לנושא הקשור לחוגג. באם מדובר בחתונת כסף או זהב הרפרטואר הנבחר יהיה מהחתונה המקורית שלהם, זה יעלה זיכרונות מתוקים ומשעשעים. ניתן לערוך את כול הערב סביב נושא מסוים ולשלב את כול האינסטרומנטים יחדיו. לדוגמא ערב ספרדי, ארגנטינאי, סלסה, מזרחי ואז המיקום יקושט בהתאם בכדי ליצור את האווירה המתאימה, האוכל יהיה אופייני לאותו הערב והכי חשוב השירים יהיו באותה הרוח. כידוע לא חסרים שירים מזרחיים או ספרדיים שכולם מכירים וכך הערב מקבל יותר נפח, עומק ותוכן. בכדי להפתיע את החוגג/ים אפשר שקומץ חברים יתארגן מבעוד מועד ויבצע שיר המסמל נקודה משמעותית בחיי החוגג או שיר אהוב עליו, ולבצע זאת במהלך המסיבה. ניתן כמתנה, להעניק את הביצוע על דיסק שהוקלט קודם לכן. מומלץ לא לשכוח להביא מצלמה ולהסריט את הערב.

כך יישאר זיכרון מתוק מהערב. סוד ההצלחה של ערב קריוקי הינו שכולם יגיעו עם ראש פתוח, עליצות ושחרור וייהנו מחוויה שלא עוברים לעיתים קרובות, אחרי הכול לא מדובר בערב שירה בציבור עם שרהלה שרון אלא ערב בו מתקבצים כול החברים כדי לעשות שמח ולחגוג.

מה שבטוח שאחרי ערב שכזה לא תפסיקו לשיר כל כך מהר, והעיקר שיהיה במזל טוב.

תגיות:  קריוקי לאירועים   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות