סקסולוגית | סקסולוגיה

יום הולדת - בא לי Party, מסיבה, הנו אתר המציע מגוון רחב של הצעות ופתרונות למכלול הנושאים שבארגון מסיבת יום הולדת, יום נישואים, מסיבה למבוגרים או כל אירוע פרטי.
יום הולדת - בא לי Party, ספק מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לארגון אירוע פרטי, מסיבת יום הולדת למבוגרים.
האתר בא לי Party (מסיבה) מציג מפעילים רבים, מפיקי מסיבות, קייטרינג ומשקאות לאירועים, סדנאות למסיבות, רעיונות למקומות למסיבת יום הולדת, קישוטים וציוד להשכרה, עוגות ומתוקים ועוד אטרקציות רבות. אז שיהיה במזל טוב.

סוגי אירועים:


מסיבות

סקסולוגית לאירועים פרטיים וערבי חברה

בעבר סקס נתפס כמילת גנאי והשתייך אך ורק לעולם הצעירים, לא העזו לדבר בקול על כך ובטח לא להתייעץ על בעיות בחדר המיטות. לחלוק חוויות ולקבל טיפים בנושא היה בגדר האסור ומי שכבר העזה לעשות כן הייתה מוצאת עצמה מובכת ומלאת בושה. בחלוף השנים הודות למודרנה ולפתיחות, התחילה החברה בכלל והאנשים בפרט להבין שאין כול רע בלדבר על סקס ואחת כמה וכמה לעשותו. ככל שיהיה יותר מגוון, מסקרן ומקורי כך ייטב.

היצע אמצעי המניעה רק הלך וגדל, שלא לדבר על צעצועי מין חדשניים, אביזרים למיניהם וכמובן הלבשה תחתונה סקסית ומגרה. תוכניות הקשורות לסקס ואינטימיות המועברות על ידי מיטב המומחים והסקסולוגים בנושא החלו לפרוץ אל מסכי השידור ופתחו חלון לשאלות המטרידות את האדם הקטן בבית, ציידו בטיפים לשיפור חיי המין והזוגיות בכלל.

לאט לאט נפרצו מחסומי העבר והמודעות בנושא החלה לחלחל. גם התפיסה כי סקס מפסיקים לעשות בסביבות גיל ה-60 התפוגגה לחלוטין, נהפוך הוא יש האומרים כי הסקס משתבח עם הניסיון והשנים, גם כאשר מתבגרים ומזדקנים סקס עדיין תופס מקום נכבד בחיים. יתרה מזאת, עם השנים גם הרפואה למדה להתמודד טוב יותר עם בעיות זקפה וכדומה.

כיום ישנן תרופות המסייעות ומטפלות בבעיות כאלה ואחרות. אולם אפילו כיום בעידן המודרני ישנם אנשים שנושא זה עדיין מביך אותם או שאינם מעיזים לשאול שאלות ולהתמודד.

הפעלת סקסולוגית באירוע

אחד הפתרונות לעניין זה הוא סקסולוגית. נכון שאנשים לא ירגישו בנוח ללכת לייעוץ אצל סקסולוגית מה שנקרא אחד על אחד, לכן מומלץ להזמין סקסולוגית כחלק מאירוע ומה יותר נכון, חוויתי ומהנה מאשר במסיבת יום הולדת או מסיבת יום נישואים? הקונוטציה הראשונה המתחברת לסקסולוגית היא מסיבת רווקות או רווקים אולם לא כך הם פני הדברים, אנשים מבוגרים לא יכולים ליהנות מכך? על אחת כמה וכמה כן. אז ככה, על מארגן המסיבה בתיאום מראש עם הסקסולוגית לתת מידע כללי לגבי מיהן הנפשות הפועלות, לתת מעט רקע על חוגג המסיבה, מה שנקרא הכנת שטח. משך ההפעלה הוא בין שעתיים לשעתיים וחצי ומה בעצם יקרה שם? הסקסולוגית תגיע ובתחילה תיתן הרצאה על רזי הסקס, תורת מיניות האדם, אינטימיות ותנוחות לשיפור חיי המין, כיצד לשמר את התשוקה והמשיכה גם לאחר 20 שנות נישואים ויותר.

לאחר מכן תעבור הסקסולוגית לחלק טיפים ופטנטים סודיים לשדרוג המיניות, העצמת האנרגיה המינית, פנטזיות וכדומה. בשלב הזה האווירה התחממה מעט ומסך המבוכה מתחיל להתפוגג, הרי מדובר במסיבה בה מרבית הנוכחים מכירים האחד את השני במשך זמן רב וכן הגיעו עם בני/ בנות זוגם. הסקסולוגית תציג צעצועי מין ואביזרים חדשניים (מי אמר שבגיל מבוגר הדמיון כבר לא מתפקד?) ותערוך משחקים ותחרויות שהמנצח בהם יזכה בפרס שימושי כמובן. הזמן שנותר מיועד לשאלות, יהיה רגע או שניים של מבוכה ואחרי שהדג הראשון יפצה את פיו בטוח שיהיה קשה מאוד לקטוע את הערב הזה.

אין יותר טוב מלקבל עצה ממומחית בתחום זה, יתרה מזאת אם גם בן או בת הזוג נמצאים זה רק יכול לתרום כי כך שניהם יכולים לשתף אותה במה שעובר להם בראש. חלק זה הוא ששובר את הקרח, משעשע ותורם כאחד. אפשרות נוספת להפעלה של סקסולוגית בערב שכזה הינה סדנת אהבה ומיניות.

אורכה גם כן כשעתיים וחצי ובה הפעלה של דינאמיקה קבוצתית ומבחר משחקים. כך שכדאי לשקול בחיוב הפעלה של סקסולוגית. לא חייב כי האירוע המדובר יהיה יום הולדת, ניתן גם יום נישואים, חתונת כסף/ זהב וכדומה. מה שבטוח שזו תהיה חוויה בלתי נשכחת, פורייה ומהנה וכול מה שלא העזתם לשאול או לחשוב על סקס ייפתח ויזרום בשנייה, השמיים והדמיון הם הגבול, מה גם שבעל המסיבה ייהנה מהעובדה כי האירוע שערך לא היה סתם עוד מסיבה או ערב שירה בציבור בו כולם יושבים משועממים, אלא משהו יוצא דופן שייזכר לעוד הרבה זמן. מה גם שהפעלה שכזו מתאימה לכול כיס, כמובן שצריך לערוך אותה במקום סגור כדוגמת בית, וילה וכדומה ואם יוצרים את האווירה המתאימה בעזרת מוזיקת רקע נעימה, נרות ריחניים, יין משובח וטוב, זה רק יכול לתרום ולתת נפח גדול יותר לאירוע עצמו. לא צריך לשער מה יקרה עם תום המסיבה.

ברור שכול זוג יחזור לביתו ויממש את שלמד, אחרי הכול כולם תלמידים טובים אז למה לא להתאמן ולהדגים את החומר הנלמד, כך מפנימים טוב יותר.

והכי חשוב שיהיה במזל טוב, עם הרבה אהבה וסקס. מי יודע אולי הם יוכלו לתת טיפים לילדיהם איך לשמר חיי זוגיות יציבים ומסעירים (כמובן בלי להיכנס לפרטים הקטנים) ולנפץ את המיתוס ש- כן, חיי סקס סוערים אפשר לנהל גם בגיל 70 ומעלה.

תגיות:  הפעלת סקסולוגיה   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות