מספרי סיפורים | ימי הולדת

יום הולדת - בא לי Party, מסיבה, הנו אתר המציע מגוון רחב של הצעות ופתרונות למכלול הנושאים שבארגון מסיבת יום הולדת, יום נישואים, מסיבה למבוגרים או כל אירוע פרטי.
יום הולדת - בא לי Party, ספק מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לארגון אירוע פרטי, מסיבת יום הולדת למבוגרים.
האתר בא לי Party (מסיבה) מציג מפעילים רבים, מפיקי מסיבות, קייטרינג ומשקאות לאירועים, סדנאות למסיבות, רעיונות למקומות למסיבת יום הולדת, קישוטים וציוד להשכרה, עוגות ומתוקים ועוד אטרקציות רבות. אז שיהיה במזל טוב.

סוגי אירועים:


מספרי סיפורים

אם עד היום בכל פעם שהייתם שומעים על מספרי סיפורים המחשבה הראשונה שהייתה עולה במוחכם היא חפירות, יש לנו חדשות בשבילכם. מספרי סיפורים זהו הטרנד הבא במסיבות רווקים ורווקות, ימי הולדת, ערבי גיבוש, כנסים וכדומה. מדובר בפעילות מקורית ומדליקה הגורמת להתרגשות וסקרנות בקרב המוזמנים וכמובן בקרב בעל השמחה. במקום להזמין חשפן או רקדנית בטן, תקבלו חוויה בעלת ערך מוסף, עם מוסר השכל. ישנם אנשים שאף דיווחו על תחושת קתרזיס. אתם בסך הכול צריכים להזמין את המספר והוא כבר יעשה עבורכם את העבודה.

משך המופע הוא בדרך כלל כ-60 דק', בהן לוקח המספר את הקהל למקומות רחוקים מלאי הרפתקאות, מתח, צחוק וריגושים. כמובן שהקהל לא נשאר מחוץ לסיפור, מספר הסיפורים מפעיל את הנוכחים והם הופכים לחלק בלתי נפרד מן העלילה שרק הולכת ומסתבכת. אם עלתה בראשכם השאלה מי הם האנשים המכונים "מספרי הסיפורים"?

אז לרוב מדובר באנשים המגיעים מרקע התיאטרון ולמדו משחק או בבית הספר ללימודי אמנות הסיפור בבית אריאלה, כן! יש דבר כזה... מדובר באמנות! . אותו אדם לוקח על עצמו להיכנס לנעליה של דמות אחת או יותר ולהעביר את מעלליה אל הצופים. כמו כן, ישנו מגוון סיפורים לבחירתכם כגון; שרשרת סיפורים קצרים על החיים, סיפורים בנושאי זוגיות, אהבה, משפחה וכדומה.

המופע כולל תפאורה ססגונית התורמת לאווירה ולתחושה שהסיפור מתרחש ממש כאן ועכשיו. ישנם מספרים המשלבים במופע מסיכות מקומדיה דל ארטה, תלבושות צבעוניות ועוד... הפעילות מתאימה לקהל צעיר ובוגר כאחד. ניתן לתכנן אירוע אינטימי או המוני, על פי שיקול דעתכם.

לא רק לילדים

ידוע שדרך נפלאה לגרום לילדים ללכת לישון או להקנות להם אהבה לספרות היא להקריא להם סיפורים לפני השינה. ילדים קטנים רגילים להקראת סיפור לפני השינה וכך מעבירים את רוב הלילות במהלך ילדותם. כמו כן כולנו זוכרים מעברנו הרחוק מספרי סיפורים שונים שהנעימו את זמננו בסיפורים שונים ובאגדות כגון יוסף המספר ואחרים.

אגדות שונות וסיפורים הובאו לנו באמצעים שונים, אם בספרים ואם במדיה לאחר שספרים שונים נלקחו והועברו לנו בצורת המדיה כגון הסיפור שאינו נגמר בילדותנו וכלה בסיפורים כמו הארי פוטר שהפך לשובר קופות.

אז ככה שלמדנו לגדול לצד הסיפורים ומספרי הסיפורים תמיד נתפסו בעינינו כחוויה נעימה. טרנד מספרי הסיפורים נכנס בתרועה רמה גם למסיבות המבוגרים השונות כך שקיום מוצעות סדנאות והפעלות שונות בהן יגיע עד לביתכם מספר סיפורים שינעים את זמנכם בעיקר בסיפורים עם מוסר השכל ועם תובנות מהחיים שכולכם תמצאו את עצמכם מקשיבים וחוזרים לילדות ונהנים גם אתם מהקראת סיפורים מרתקים.

פשוט היכנסו לאתר בא לי פארטי ותחפשו את מספר הסיפורים האולטימטיבי שלכם. מובטחת לכם חוויה בלתי נשכחת אשר תשאיר את חבריכם פעורי פה.

תגיות:  הפעלות למסיבות   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות