הפקת אירועים | מפיקי אירועים

יום הולדת - בא לי Party, מסיבה, הנו אתר המציע מגוון רחב של הצעות ופתרונות למכלול הנושאים שבארגון מסיבת יום הולדת, יום נישואים, מסיבה למבוגרים או כל אירוע פרטי.
יום הולדת - בא לי Party, ספק מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לארגון אירוע פרטי, מסיבת יום הולדת למבוגרים.
האתר בא לי Party (מסיבה) מציג מפעילים רבים, מפיקי מסיבות, קייטרינג ומשקאות לאירועים, סדנאות למסיבות, רעיונות למקומות למסיבת יום הולדת, קישוטים וציוד להשכרה, עוגות ומתוקים ועוד אטרקציות רבות. אז שיהיה במזל טוב.

סוגי אירועים:


מפיקי אירועים

"מפיק אירועים טוב הוא מנהיג" – גבריאל דובק, ממפיקי האירועים הגדולים במדינה וממקימי בית הספר תדמור להפקה. אירוע הינו שיא של הכנות רבות ומפרכות. השילוב של אוכל, מוסיקה, רשימות מוזמנים, מיקום, תשלומים, הקמות, הזמנות ואלפי תיאומים מכל הסוגים הינו עבודה קשה אשר אינה מתאימה לכל אחד. בעידן הנוכחי אין אנו מנסים יותר לעשות הכל אלא מעדיפים לקחת בעלי מקצוע אשר יכולים לעזור לנו בכל תחום בו אנו נזקקים לעזרה.

אין אנו ננסה לנתח את עצמנו או לחבר לעצמנו את החשמל בבית שכן הסיכון הוא מוות וכן נעדיף לשלם לאנשי מקצוע לעשות את העבודה. נכון, אין סיכון מוות גדול מדי מאירגון אירוע פרטי אולם ישנו הסיכוי לשכוח את הקייטרינג, לא לשלוח בזמן הזמנות או לא לדעת לוודא הגעה כפי שצריך ובסופו של דבר אתם מסתכנים בהתמוטטות עצבים, חוויה לא נעימה כלל וכלל.

למטרה זאת בדיוק קיימים מפיקי האירועים והמסיבות. לרוב המפיקים יש צוות מסודר וותיק אשר יודע בדיוק איך להזמין מתי להזמין ואת מי להזמין כך שהאירוע יהיה מושלם! בשנים האחרונות אין אירוע גדול אשר מאחוריו אין מפיק אירועים, שכן כל התיאומים והסידורים צריכים להעשות בצורה הטובה ביותר בכדי שהאירוע יעמוד כמו שצריך. למטרה זאת קיימים בתי ספר להפקה מקצועית וביניהם תדמור של מפיק העל גבריאל דובק אשר מלמדים את רזי המקצוע ודרכי ההתמודדות עם הבעיות הקיימות באירועים בסדרי גודל שונים. אולם חשוב מאוד להבין כי נסיון וקשרים הינם האלמנטים החשובים ביותר למפיק.

כאשר אתם מחליטים לשכור מפיק יש לוודא כי הוא הפיק אירועים בסגנון בו אתם מעוניינים בעבר, וכי יש לו המלצות מלקוחות אחרים, כאשר יש להבין כי החשוב הוא הסגנון של האירוע ולא רק טיב ההפקה. מפיק אירועי חתונה לא בהכרח יפיק פסטיבל שירה מוצלח ולהיפך. לכל מפיק עם נסיון ישנו תיק עבודות אשר כדאי לעבור עליו ביסודיות ולוודא כי אתם יודעים לא רק את הנקודות החזקות אצל המפיק אלא גם את החלשות בכדי שתוכלו לעקוב אחרי ההפקה מקרוב ולדעת לאילו פרטים כדאי לשים יותר לב. יש לזכור כי לא כל מפיק אירועים קטן יכול להפיק אירוע גדול ושלא כל מפיק אירועים ענק הרגיל לסדרי גודל מאסיביים יכול להפיק אירוע אישי ואינטימי.

במידה ושכרת מפיק, כדאי להכיר את הצוות העובד אצלו ולדעת מהם תחומי האחריות של כל אחד. כך תוכלו לעקוב ביסודיות על תהליך העבודה אשר מתרחש לקראת האירוע שלכם. בשלב ההכרות שלכם עם הצוות והבנת תהליך העבודה המתרחש, על הצוות להכיר אותכם ולדעת מהם הקווים האדומים, ההעדפות, הערכים וכל אלמנט כזה או אחר אשר חשוב לכם שיהיה או לא יהיה חלק מהאירוע שלכם.

חשוב לשכור את איש המקצוע זמן רב לפני האירוע כך שיהיה זמן לארגן את הכל עד הפרט האחרון ולא להיות לחוצים ולעשות הכל בדקה האחרונה. יש לעבור על כל הפרטים המרכזיים של האירוע מבעוד מועד. ההתמקדות צריכה להיות על האוכל כאשר יש להחליט על סגנון, תקציב, כשרות, כמויות וכדומה. יש לבחור סגנון או סגנונות מוסיקאליים אשר יתאימו לקהל היעד של האירוע. יש לבחור את המיקום אשר יהיה אופטימאלי ביותר למוזמנים. יש לוודא אילו מוזמנים הם החשובים ביותר והחשוב ביותר הוא לוודא כי המפיק יודע מה הם הדגשים החשובים לכם בכל אחד מהתחומים.

חשוב מאוד לתת לאיש המקצוע לעשות את עבודתו. קיימת סיבה לכך ששכרתם את שירותיו ולכך שהוא ולא אתם איש מקצוע בתחומו. כמו כן יש לזכור כי נסיון מאוד חשוב בתחום ויש דברים שעובדים או לא עובדים ואתם לא בהכרח תדעו את זה ולכן יש להקשיב לעצותיו של המפיק, להתחשב בדעתו ולשמור על ראש פתוח. כמובן שכדאי לעקוב אחרי התהליך אך יש גם להבין שיש לסמוך על איש המקצוע.

תגיות:  מפיקי מסיבות   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות