מיסטיקאית | מיסטיקה

יום הולדת - בא לי Party, מסיבה, הנו אתר המציע מגוון רחב של הצעות ופתרונות למכלול הנושאים שבארגון מסיבת יום הולדת, יום נישואים, מסיבה למבוגרים או כל אירוע פרטי.
יום הולדת - בא לי Party, ספק מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לארגון אירוע פרטי, מסיבת יום הולדת למבוגרים.
האתר בא לי Party (מסיבה) מציג מפעילים רבים, מפיקי מסיבות, קייטרינג ומשקאות לאירועים, סדנאות למסיבות, רעיונות למקומות למסיבת יום הולדת, קישוטים וציוד להשכרה, עוגות ומתוקים ועוד אטרקציות רבות. אז שיהיה במזל טוב.

סוגי אירועים:


מיסטיקאית לאירועים

בעולם המודרני בו הכל מהיר ועצבני ישנו טרנד חדש של התחברות למקורות ולרוגע הפנימי של כל אחד ואחת. בעולם המודרני העולם הינו כפר גלובלי של סחר חומרי ורעיוני פתוח לכלל. בין נתיבי הסחר המאסיבים ביותר נימנים אין ספור נתיבים העוברים בין המזרח הרחוק והמערב. בעקבות החלפת החומר, המזרח קיבל טעימה מהקפיטליזם ורעיון ההון האישי בעוד שהמערב קיבל תורות עתיקות יומין אשר עוזרות לאדם לפתח את הגוף ובעיקר את הנפש.

טרנד הרוחניות והמיסטיקה התפתח לממדי ענק בשנים האחרונות ואנו יכולים לראות אותו נותן אותות בכל תחום בחיינו. אנו רואים שינוי בהרגלי האכילה אשר הפכו אורגניים יותר, דרך הרגלי הכושר הגופני אשר נוספו להם אלמנטים של יוגה ופילאטיס וכלה בהרגלי האסטטיקה האישית והקולקטיבית אשר מושפעת כיום בצורה חסרת תקדים על ידי אלמנטים של פנג-שואי.

סגנון החיים שלנו משפיע כמובן גם על הרגלי הבילוי שלנו וכך יוצא שטרנד הרוחניות והמיסטיקה חילחל לו גם אל עולם המסיבות. את התוצאות בשטח אפשר לחלק בחלוקה גסה לארבעה סוגים של פעילות הקשורה ברוחניות שלנו.

חשיבה – הסרט הסוד הפך לסנסציה בינ"ל בין לילה כאשר בבסיסו הסרט מטיף לתובנה כי אנו יכולים לשלוט בחיי החומר בכוח המחשבה שלנו. בסצנת המסיבות אנו רואים כי אמני מחשבה מוזמנים לבדר את האורחים. אין הכוונה רק לקוסמים אשר קוראים מחשבות, אלא לקואצ'רים אשר מלמדים את רזי המחשבה האופטימית והכוח הטמון בה.

מגע אנושי – מסאזי'ם היו בעבר נחלתם של ספורטאים מקצועיים כאשר הם מהווים פתרון אופטימאלי לבעיות פיזיות מכל הסוגים והמינים. כיום בעקבות הלחצים היומיומיים אשר חווה האדם המודרני פיזית ונפשית, אין אדם שלא היה מוכן להתפנק על מסאז' טוב מפעם לפעם. בתוך הגדרה רחבה זאת נכללים גם הרפלקסולוגיה, השיאצו, הדיקור הסיני ואלמנטים דומים אשר מאופיינים במגע האנושי בין אנשים, אשר דרכו משתנה המצב הרוחני והפיזי. במסיבות אנו רואים כיום כי מסאז'ים עד המשרד פופולארים מאוד באירועים של חברות היי טק. כמו כן אפשר לראות מסיבות רווקים ורווקות אשר מקום החגיגה הינו בספא והוא משולב באלמנטים פיזיים של מסאז' או פעילות פיזית בסגנון יוגה.

הגלוי – לכל איש טביעת קול ואצבע ייחודית, אך אין האלמנטים הללו היחידים אשר יחודיים גם לנו. יש המאמינים כי גם המפה האסטרולוגית, כתב ידו וכף ידו הינם מעין טביעה השונה לכל אחד. בעקבות החיפוש העצמי התמידי בו נמצא האדם המודרני אנו רואים כי אנשים פונים למה שהם מאמינים כנכון גם אם אין הדבר לחלוטין קונבנציונאלי. כך נוצר מצב כי במסיבות אנו רואים בשנים האחרונות כי גוברת הפופולארית של אסטרולוגים, נומרולוגים וכירולוגים (קוראים בכף יד).

הנסתר – מאז ומתמיד הייתה לאדם משיכה לעל טבעי ולכל אשר אין הוא יכול להסביר. משיכה עזה נוספת הינה הרצון לדעת את העתיד או לפחות חלקים ממנו. כך החל לעלות השימוש באמני הקריאה בקפה, הקריאה בקלפים והקריאה בקבלה. בכל הנוגע לתחום מיסטי זה, יש להיזהר לא לקחת יותר מדי ללב את מה שאומרים אמני העל טבעי שכן לא כולם אכן בורכו בכישרון לחזות את העתיד ויש להיזהר שלא לקחת את דבריהם כתורה מסיני גם אם הם טוענים כי כך כתוב בתורה.

כמובן שיש לדעת כי במידה ואתם עורכים מסיבה ואתם מעוניינים להוסיף מעט פלפל לאירוע החגיגי, יש לבחור את האלמנט העל טבעי המתאים ביותר לכם אישית. לא כל אחד אוהב שזרים יגעו בו, לא כל אחד נהנה מהנסיון להתקפל לצורת בייגל ולא כל אחד מעריך קריאה בקפה אחרי כוס קפה טוב. פשוט תזכרו לבחור את מה שנכון לכם!

תגיות:  הפעלת מיסטיקה   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות