מיסטיקאית | מיסטיקה

יום הולדת - בא לי Party, מסיבה, הנו אתר המציע מגוון רחב של הצעות ופתרונות למכלול הנושאים שבארגון מסיבת יום הולדת, יום נישואים, מסיבה למבוגרים או כל אירוע פרטי.
יום הולדת - בא לי Party, ספק מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לארגון אירוע פרטי, מסיבת יום הולדת למבוגרים.
האתר בא לי Party (מסיבה) מציג מפעילים רבים, מפיקי מסיבות, קייטרינג ומשקאות לאירועים, סדנאות למסיבות, רעיונות למקומות למסיבת יום הולדת, קישוטים וציוד להשכרה, עוגות ומתוקים ועוד אטרקציות רבות. אז שיהיה במזל טוב.

סוגי אירועים:


רוחניות ומיסטיקה

לעתים אנו רואים במילים "רוחניות ומיסטיקה" מושג בפני עצמו, אך למעשה רוחניות ומיסטיקה הם שני דברים שונים, אם כי ברור שיש ביניהם זיקה כלשהי. אפילו זיקה די חזקה. רוחניות היא השקפה השמה את הדגש על החלק הנפשי, הפנימי והסובייקטיבי של הקיום האנושי. מרבית ההשקפות הרוחניות רואות את חיי הרוח כעיקריים ואת החיים החומריים (הפיזיים, החיצוניים והאובייקטיביים) כמשניים בחשיבותם היחסית. השקפות רוחניות רבות נסמכות על אמונה בקיומה של מציאות על-חושית (טרנסצנדנטלית) כמו אלוהים, חיים שלאחר המוות וכדומה. עולם הרוחניות והמיסטיקה משתלב היום בתחומים רבים , כאשר יותר אנשים נפתחים ונחשפים לעולם. כך , עם הזמן , החלו להיכנס מפעילי רוחניות ומיסטיקה רבים לעולם מסיבות הרווקים, מסיבות הרווקות ואירועים שונים.

רוחניות

מטבע הדברים, הדתות הן מבשורותיה הבולטות ביותר של הגישה הרוחנית. אך בשנים האחרונות, במקביל להתפתחות הפוסט מודרניזם, התרחבה הגדרת הרוחניות לתיאור מכלול ההשקפות והזרמים המשתמשים בהגדרות רוחניות וטרנסצנדנטליות, לרבות אלו שאינן קשורים לדת. הרוחניות, במובן זה, מתארת תהליך או מצב אינדיבידואלי, שמרכזו הוא חיפוש אישי אחר 'הנתיב הרוחני' והסתמכות על ניסיון אישי בחיפוש זה.

הרוחניות על פי הגדרה זו כוללת אינספור זרמים ואמונות, כגון: העידן החדש, מסורות מיסטיות שונות כמו קבלה, סופיזם, השקפות מיסטיות מודרניות כמו ספיריטואליזם, נאו-פאגאניזם ועוד. כמו כן שיטות רבות של רפואה אלטרנטיבית מקורן בגישות רוחניות שונות. בהגדרה רחבה יותר, עשויה הרוחניות לכלול גם פרטים תרבותיים, ובעיקר אמנותיים, בעלי מרכיב נפשי-סובייקטיבי, אף על פי שאפשר לומר שגם הם מיועדים מטבעם להנאה חושית וחומרית.

מיסטיקה

המילה מיסטיקה נגזרת מהמלה היוונית "מואו" שמשמעותה סגירה או הסתרה. ואמנם, המיסטיקה קשורה לשני אופנים שונים של סגירה: סגירת הפה, שכן המיסטיקה עוסקת בדברים כמוסים העוברים בלחישה, וסגירת החושים, שכן עניינה של המיסטיקה הוא בדברים שאינם נתפסים בידי חמשת החושים האנושיים הידועים.

המיסטיקה מתרחקת אפוא מהמדע שהתעסקותו היא במדידה וכימות בעולם הפיזי. לפעמים תיאוריות מיסטיות מנבאות ניבויים גם לגבי תופעות שבעולם החומר, אך תקפותם של ניבויים אלו אינה עומדת בדרך כלל במבחן מדעי, וניתן לומר שבמקרים שבהם הועמדו במבחן כזה, הם הופרכו או היו דו משמעיים.

בדרך כלל אין משתמשים במונח "מיסטיקה" כדי לתאר אמונות דתיות נפוצות, אלא מסייגים אותו לשימוש רק בהתייחסות למרכיביהן הכמוסים והקשורים לחוויה הדתית הפנימית, להבדיל מגילוייה החיצוניים. שאיפתו של המיסטיקן, היא לרוב להביא את נפשו לאיחוד עם ישות רוחנית הקיימת בעולם שמעבר. הקבלה ביהדות והסוּפיוּת באסלאם הן דוגמאות לזרמים מיסטיים המתפלגים מדתות גדולות. לפי ההגדרה שלעיל, דתות המזרח קרובות מאוד למיסטיקה, וגם בנצרות קמו לה נציגים כמו אוגוסטינוס.

לקראת סוף המאה העשרים ניכרה במדינות המערב פריחה ניכרת של העיסוק במיסטיקה לצורותיה השונות, והלכו והתרבו אלה הרואים במיסטיקה מדריך לחיים, כחלק מתרבות העידן החדש. תרבות זו כוללת בין היתר את האסטרולוגיה, הגרפולוגיה, הטארוט, קריאה בכף היד, נומרולוגיה וקריאה בקפה. אך כמובן שמנגד – בשל ההערצה הבלתי-נלאית של המדע בתרבות המערבית – ישנם רבים הרואים במיסטיקה סוג של אמונה טפלה ותו לא.

גם בתחום המסיבות השונות החלו להופיע יותר ויותר מפעילי מיסטיקה שונים שמציעים הפעלות ייחודיות ומגוונות הבאות להסביר על נבכי האדם העומד מולם. ניתן להזמין מיסטיקאית או מיסטיקאי למגוון רחב של מסיבות - כגון יום נישואין, מסיבת רווקות , חתונת כסף ועוד. קהל משתתפים רב רואה בהפעלות אלו דרך מצוינת להפעלה בזמן אירוע. מסיבות רווקות רבות פונות אל הפעלות המיסטיקה ומסתייעות בקוראות בקלפים , נומרולוגיה , אסטרולוגיה ועוד תחומים אחרים בתקווה לקבל קצת אור ותשובות לגבי העתיד לבוא. אך כמו בכל תחום מסוג זה, הצלחת ההפעלה טמונה בעיקר באמונה ובפתיחות של המשתתפים בהפעלה.

תגיות:  הפעלת מיסטיקה   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות