סקסולוגית | סקסולוגיה

יום הולדת - בא לי Party, מסיבה, הנו אתר המציע מגוון רחב של הצעות ופתרונות למכלול הנושאים שבארגון מסיבת יום הולדת, יום נישואים, מסיבה למבוגרים או כל אירוע פרטי.
יום הולדת - בא לי Party, ספק מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לארגון אירוע פרטי, מסיבת יום הולדת למבוגרים.
האתר בא לי Party (מסיבה) מציג מפעילים רבים, מפיקי מסיבות, קייטרינג ומשקאות לאירועים, סדנאות למסיבות, רעיונות למקומות למסיבת יום הולדת, קישוטים וציוד להשכרה, עוגות ומתוקים ועוד אטרקציות רבות. אז שיהיה במזל טוב.

סוגי אירועים:


סקסולוגית למסיבות

מי אמר שסקס היא מילה גסה? רוצים להפוך את מסיבת הרווקות או יום ההולדת להפתעה מעניינת ונועזת? החבר שלכם ביישן וצריך ניעור רציני?. לאתר בא לי פארטי יש את הפתרון המושלם עבורכם - סקסולוגית!!! מנחה מקצועית ומוכשרת תגיע אל המסיבה ותשלב סקירה רחבה ומפורטת על סקס, זוגיות, אהבה ותכנית אומנותית הכוללת הפעלות מגוונות הקשורות ברובן לחדר המיטות ולמיניות הנשית והגברית.

לאחר שהחלטתם על שירותיה של סקסולוגית למסיבת רווקות או כל אירוע אחר, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את אשת המקצוע המתאימה ביותר ולהתקשר.

מומלץ להיוועץ עימה לגבי רעיונות כלליים למסיבה עצמה, ביניהם מיקום מקורי, עיצוב, אווירה וכדומה, אשר יתרמו רבות לחוויה הסקסית והרומנטית. הסקסולוגית תביא עימה עולם קסום של אהבה ותעביר באמצעות משחקים ומשימות משעשעות- טיפים שונים ליחסים פוריים בינו ובינה, החל מדרכים לפלרטוט, חיזור ועד צעצועים מדליקים לגיוון חיי הסקס.

את הפינוקים והעצות המיוחדות יקבל בדרך כלל באירוע כזה, בעל השמחה שיזכה ליחס וטיפול מיוחד וחם, אשר יובילו אותו ללא ספר אל האושר המיוחל. אם מדובר בכלת מסיבת רווקות יהיה זה מעין טקס פרידה מן הרווקות בו כל התשוקות, הפנטזיות, האינטימיות והגבולות נפרצים, ועד מהרה הופך הכינוס למעגל גיבוש ייחודי, שכל משתתף בו זוכה לשיחה פתוחה והתייחסות אישית ומיוחדת.

הפעילות בדרך כלל כוללת שלל הדגמות ואביזרים שרק העזתם לחלום עליהם. בנוסף, אם זה לא מספיק קיימת אפשרות לשלב גם בעלי מקצוע נוספים כמו מסז'יסטים שיעניקו עיסויים מפנקים, חשפניות או חשפנים אשר יכניסו מעט ארוטיות למשחק, רקדנים שילהיבו את המשתתפים, זמרים שיעשו שמייח, תקליטנים שינגנו מוסיקה טובה ועוד... שילוב סקסולוגית אינו תקף אך ורק למסיבות רווקים ורווקות, אלא גם לימי הולדת, ערבי גיבוש או כל אירוע חגיגי באשר הוא.

עולם המסיבות המשתמשות בהפעלות כגון סקסולוגית היה עולם מצומצם מאוד בעברו ואנשים משום מה, חשו בושה לספר שהם מתייעצים בפסיכולוגית לענייני סקס. נשים היו הראשונות להיפתח לתחום, ולנסות לראות האם ביכולתן ללמוד דברים חדשים על התחום שעוד לא ידעו.

אצל גברים, הנושא קצת יותר בעייתי היות ולגברים רבים הנושא מביך , והגישה הרווחת בנושא היא שאין מה לחדש לגבר בתחום חיי המיטה. אך עם הזמן, יותר ויותר מסיבות שונות , וגם מסיבות רווקים החלו להשתמש בשירות והפעלת הסקסולוגית באירועים השונים.

כך, אנו מוצאים את עצמנו היום במצב שגם באירועי חברים ובמסיבות מבוגרים, מתרכזים משתתפי המסיבה , צמאים למידע ומקשיבים לפניני החוכמה על חיי הסקס. על כן, אם החלטתם להעיז ואתם רוצים מענה על כל שאלותיכם הנסתרות הזמינו סקסולוגית ולא תתאכזבו, ראו בזה השקעה חכמה ומסעירה לטווח הארוך, בעיקר מתחת לסדינים.

תגיות:  הפעלת סקסולוגיה   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות