קריוקי | יום נישואים | יום הולדת

יום הולדת - בא לי Party, מסיבה, הנו אתר המציע מגוון רחב של הצעות ופתרונות למכלול הנושאים שבארגון מסיבת יום הולדת, יום נישואים, מסיבה למבוגרים או כל אירוע פרטי.
יום הולדת - בא לי Party, ספק מידע רב על מגוון רחב של נושאים הקשורים לארגון אירוע פרטי, מסיבת יום הולדת למבוגרים.
האתר בא לי Party (מסיבה) מציג מפעילים רבים, מפיקי מסיבות, קייטרינג ומשקאות לאירועים, סדנאות למסיבות, רעיונות למקומות למסיבת יום הולדת, קישוטים וציוד להשכרה, עוגות ומתוקים ועוד אטרקציות רבות. אז שיהיה במזל טוב.

סוגי אירועים:


קריוקי

קריוקי הוא סוג זמרה שמקורו ביפן. המילה המקורית ביפנית נהגית: קֵרֵאוֹקַה. משמעות המילה היא "תזמורת ריקה". קריוקי הוא בילוי חברתי, זמרה של חובבים בפני קהל. הקריוקי מבוצע באמצעות מיקרופון, בליווי פלייבק והקרנת מילות השיר, כאשר תזמון המילים מסומן באופן ויזואלי (למשל, בצבע משתנה או בכדורים ש"מקפצים" מעל המילים). כך, יכול המבצע לשיר גם אם הוא אינו מכיר היטב את המילים ואת תזמונן. אך בדרך כלל המוזיקה שמנוגנת היא של שיר פופ ידוע מאוד, כשקולו של הזמר המקורי מוסר כליל או מוחלש בלבד.

מכונת הקריוקי הראשונה הומצאה בתחילת שנות ה-70 ע"י מוזיקאי יפני. לאחר שהפכה המכונה לפופולארית ביפן, היא "היגרה" גם למזרח ולדרום-מזרח אסיה במהלך שנות ה-80, ולאחר-מכן, התפשטה גם לשאר חלקי העולם בצורתה המודרנית. כיום תוכלו להינות מערב קריוקי מהנה באירועים רבים כגון מסיבת רווקות , יום נישואין , ימי הולדת ועוד. מכונות הקריוקי הראשונות הופעלו באמצעות קלטות (קסטות), אבל ההתפתחויות הטכנולוגיות החליפו אותן בדיסקים ובדי.וי.די.

עם הזמן, ככל שהמבחר של המוזיקה גדל במכונות הקריוקי, יותר ויותר אנשים בתעשייה זיהו את הקריוקי כצורת בידור מאוד רווחית במועדוני לילה. בימינו, הופעות קריוקי בברים היא תופעה נפוצה. לעתים מתקיימות הופעות אלה במשך שבעה לילות בשבוע, בדרך כלל עם טכנולוגיות הרבה יותר מתקדמות ובאיכות הרבה יותר טובה מאשר של מכונות הקריוקי הראשונות. רחבות ריקודים ואפקטים של אורות אף הם הופכים למחזות נפוצים בברים של קריוקי. פעמים רבות מילות השירים מוצגים על כמה מסכי טלוויזיה שמפוזרים ברחבי הבר. ישנם זמרים שהחלו את דרכם המקצועית כששרו להנאתם במועדון קריוקי ו"צייד כישרונות" גילה אותם.

אחד מן המשחקים הפופולאריים הנוגעים לקריוקי הוא הקלדה של מספר אקראי שמזמין שיר, אותו המשתתפים מנסים לפי תור לשיר כמיטב יכולתם. המשחק הזה בדרך כלל נקרא "קריוקי קמיקאזה" או "רולטת קריוקי" באזורים מסוימים בארצות הברית וקנדה. בשנים האחרונות התחילו להופיע משחקי קריוקי ממוחשבים שבהם צריך השחקן לשיר בעזרת הדרכה המופיעה על המסך. השחקן מקבל נקודות על ביצועיו המתבססות על הדיוק של גובה קולו, התזמון שלו והמקצב.

הקריוקי הגיע גם לטלפונים הסלולאריים ובשנים האחרונות מנסים למכור דרכם שירותי קריוקי. עם זאת לא ברור עדיין אם השירותים הללו יהפכו לפופולאריים יום אחד.

באסיה, קופסת קריוקי היא הסוג הכי פופולארי של קריוקי. קופסת קריוקי היא חדר קטן או בינוני שכולל בתוכו ציוד קריוקי שמושכר לשעה או חצי שעה ומעניק אווירה יותר אינטימית ופחות ציבורית לחווית הקריוקי. מקומות קריוקי מהסוג הזה הם על פי רוב עסקים בפני עצמם, חלקם עם כמה קומות ושירותי מזון, אך מלונות ומבנים של עסקים גם הם מציעים קופסאות קריוקי.

בר קריוקי, מסעדה או מועדון הוא בר או מסעדה שמעניק ציוד קריוקי לשימושם של אנשים המעוניינים לשיר בציבור, לעתים על במה קטנה. סידור זה הוא נפוץ ביותר בצפון אמריקה ובאירופה. מוסדות רבים מציעים קריוקי מדי שבוע בעוד שאחרים מציעים הופעות קריוקי בכל ערב.

קריוקי – לא תמיד תופעה מקובלת

מתברר שקיימות מדינות שרעיון הקריוקי לא מצא חן בעיניהן. ביולי 2007 צפון קוריאה החרימה את תופעת הברים של הקריוקי. משרד הביטחון של צפון קוריאה הודיע רשמית שהחרם נועד לשמור על המערכת הסוציאליסטית של המדינה. לעומת זאת בדרום קוריאה היו רק ביטויים של חוסר סיפוק בנוגע להשמעת מוזיקה ושירים יפניים בקריוקי, אך השלטונות לא החרימו אותו.

הסיפור הבא יש בו כדי לבטא את גודל השפעתה של תרבות הקריוקי על העולם:

פינלנד מחזיקה בשיא העולם במספר האנשים הגדול ביותר ששרו קריוקי בפעם אחת – שמונים אלף אנשים שרו את "הארד רוק הללויה" בהלסינקי לאחר שמדינתם זכתה בארוויזיון בשנת 2006.

תגיות:  קריוקי לאירועים   יום הולדת למבוגרים   


בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות